Cella - przełączniki temperatury i ciśnienia

Zapytanie

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Do formularza
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

W 2014, Ettore Cella S.p.A. stała się częścią grupy WIKA. Poprzez integrację z włoską firmą, WIKA otrzymała podstawy do daszego rozwoju w obszarze wysokiej klasy przełączników ciśnienia i temperatury do procesów przemysłowych.  Klienci z różnych branż korzystają z tego połączenia, przede wszystkim w  przemyśle petrochemicznym, gazowym, energetycznym czy też wodno- ściekowwym.

Wybierz odpowiedni przełącznik ciśnienia lub temperatury spośród poniższch produktów produktów:
Ettore Cella: Eksperci od 1897 roku

Firma Ettore Cella została założona w Mediolanie w 1897 roku. Firma stała się znana z wysokiej jakości mechanicznych przełączników ciśnienia i temperatury z aprobatami ATEX i certyfikacją do zastosowań krytycznych dla bezpieczeństwa zgodnie z SIL IEC 61508. Produkty charakteryzują się długoterminową stabilnością i wysoka precyzja.

Dzięki integracji z Grupą WIKA, szerokie portfolio produktów zostało zintegrowane, a klienci korzystają z rozwiązań z jednego źródła. Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci wsparacia technicznego.

Skontaktuj się z nami

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0