Zestawy czujników wielopunktowych mają wiele zastosowań w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym. WIKA to światowy lider w dziedzinie elastycznych termometrów wielopunktowych, cieszący się zaufaniem wielu wiodących firm i licencjodawców. Nasze preferowane zaawansowane rozwiązania z dziedziny czujników wielopunktowych, w tym FLEX-R® i FLEX-O®, uznawane są za wiodące technologie w branży. Oferujemy też tradycyjne konstrukcje wielopunktowe, np. osłony termometryczne, teowniki( profil T), zaciski sprężynowe, sprężyny bimetaliczne i bloki grzejne - dostosowane do wymagań rynku światowego. Innowacyjne rozwiązania mini-wielopunktowe sprawdzą się tam, gdzie zagęszczenie punktów i rozmiar termopary mają znaczenie - gdy pojawia się wyzwanie, sięgnij po zestawy uszczelnione lub wciskane.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czy modernizacja instalacji z użyciem FLEX-R® wymaga przyspawania go do reaktora?

Nie. FLEX-R® została tak skonstruowana, aby łatwo było ją wykorzystać przy modernizacji istniejących instalacji. Przy wykorzystaniu odpowiednich wsporników urządzenie można przymocować do bezciśnieniowych elementów wewnątrz reaktora.

Jak weryfikuje się konstrukcję zespołu kołnierza FLEX-R®?

Przy ustalaniu właściwych wymiarów przyłącza głównego, przyłącza dodatkowego i dodatkowej komory bezpieczeństwa stosujemy kalkulacje zgodne z ASME. Wszystkie spoiny przechodzą test szczelności zabarwioną cieczą (LPI). Cały zespół poddawany jest ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.