Zestawy czujników wielopunktowych mają wiele zastosowań w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym. WIKA to światowy lider w dziedzinie elastycznych termometrów wielopunktowych, cieszący się zaufaniem wielu wiodących firm i licencjodawców. Nasze preferowane zaawansowane rozwiązania z dziedziny czujników wielopunktowych, w tym FLEX-R® i FLEX-O®, uznawane są za wiodące technologie w branży. Oferujemy też tradycyjne konstrukcje wielopunktowe, np. osłony termometryczne, teowniki( profil T), zaciski sprężynowe, sprężyny bimetaliczne i bloki grzejne - dostosowane do wymagań rynku światowego. Innowacyjne rozwiązania mini-wielopunktowe sprawdzą się tam, gdzie zagęszczenie punktów i rozmiar termopary mają znaczenie - gdy pojawia się wyzwanie, sięgnij po zestawy uszczelnione lub wciskane.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czy FLEX-R® (model TC96-R) zawiera dodatkowe uszczelnienie?

Tak, zespoły FLEX-R® mogą zawierać główną spoinę uszczelniającą i dodatkową spoinę uszczelniającą, od termopary do zespołu kołnierza na jego powierzchni czołowej, z pominięciem pojedynczej tarczy, i kolejną za dodatkową komorą hermetyzacji.

Czy FLEX-R® może być zamontowana w reaktorze w pozycji poziomej?

Tak, FLEX-R® może być zamontowany w dowolnej pozycji. Należy jednak upewnić się, że jego wewnętrzne struktury są stabilne w swoim prawidłowym położeniu.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.