Do każdego zastosowania odpowiedni czujnik ciśnienia

Przełącznik ciśnieniowy otwiera lub zamyka odpowiedni styk przełączający, gdy tylko zostanie osiągnięte ustawione ciśnienie. Zależnie od wymagań, przełączniki ciśnieniowe stosowane są z mechanicznymi lub elektrycznymi stykami przełączającymi, z, lub bez wyświetlaczy oraz z różnymi możliwościami ustawień. Przełączniki ciśnieniowe stosowane są w różnorodnych procesach przemysłowych i technicznych - w szerokiej ofercie firmy WIKA można znaleźć odpowiednią wersję do każdego zastosowania.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe przełączniki ciśnienia łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czym jest dokładność w odniesieniu do mechanicznych przełączników ciśnieniowych lub temperaturowych?

Dokładność oznacza odchylenie pomiędzy punktem nastawy a rzeczywistą wartością punktu przełączania. Terminu „dokładność” w tym konkretnym znaczeniu jest bardzo rzadko używamy w odniesieniu do mechanicznych przełączników ciśnieniowych i temperatur ... więcej

Jakie są najważniejsze kryteria doboru przełącznika ciśnieniowego?

Najważniejsze kryteria doboru przełącznika ciśnieniowego są następujące:

  • rodzaj ciśnienia
  • obszar zastosowania (np. system Ex lub system bezpieczeństwa objęty klasyfikacją Poziomu Nienaruszalności Bezpieczeństwa (SIL))więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.