Nasze termometry tarczowe działają na zasadzie rozszerzalności bimetalu, lub aktywacji gazu. Umożliwia to pomiar w zakresie od -200 do +700 °C w różnych klasach dokładności, czasach odpowiedzi i odporności na wpływy środowiskowe. Dostępne są różnorodne przyłącza, średnice i długości poszczególnych czujników, co umożliwia elastyczną konstrukcję punktu pomiarowego. Szczególnie, uniwersalne zastosowanie mają termometry z kapilarami. Wszystkie termometry, w razie konieczności, są przystosowane do montażu w osłonie termometrycznej.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jaka jest maksymalna długość kapilar termometrów gazowych?

Teoretycznie kapilary termometrów gazowych mogą mieć długość do 100 m. Jednakże konieczna jest duża objętość sondy, żeby termometr gazowy działał w zakresie klasy 1. Termometry rozszerzalnościowe mają maksymalną długość ograniczoną do 15 m w innym przypadku ... więcej

Czy temperatura otoczenia ma jakikolwiek wpływ na sprężynę pomiarową w obudowie ciśnieniowej gazowej?

Tak, dlatego kompensacja bimetaliczna montowana jest pomiędzy ruchem a sprężyną pomiarową. Zapewnia to kompensację temperatury otoczenia pomiędzy 0 ... 40 °C.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.