Nasze termometry tarczowe działają na zasadzie rozszerzalności bimetalu, lub aktywacji gazu. Umożliwia to pomiar w zakresie od -200 do +700 °C w różnych klasach dokładności, czasach odpowiedzi i odporności na wpływy środowiskowe. Dostępne są różnorodne przyłącza, średnice i długości poszczególnych czujników, co umożliwia elastyczną konstrukcję punktu pomiarowego. Szczególnie, uniwersalne zastosowanie mają termometry z kapilarami. Wszystkie termometry, w razie konieczności, są przystosowane do montażu w osłonie termometrycznej.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe termometry tarczowe łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czy termometry mechaniczne tarczowe ze znakiem CE mogą być wprowadzane na rynek?

Poprzez oznaczenie CE producent, firma czy osoba wprowadzająca produkt na rynek lub upoważniony przedstawiciel UE deklaruje, że wyrób jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi europejskimi.
Ponieważ nie ma wiążącej instrukcji (dyrektywy) dla termometr&oac ... więcej

Czy jest możliwa legalizacja pierwotna termometrów mechanicznych?

Od dnia 01.01.2015 obowiązuje nowa Ustawa w sprawie Pomiarów i Weryfikacji. Nie pozwala ona na legalizację pierwotną termometrów tarczowych. Jeżeli taka legalizacja jest konieczna do wprowadzenia przyrządu pomiarowego na rynek po raz pierwszy, wyma ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.