Termometry rezystancyjne z rezystancją Pt100/Pt1000

Termometry rezystancyjne wyposażone są w elementy czujników platynowych zmieniających swoją rezystancję elektryczną w zależności od temperatury. W naszej ofercie produktów można znaleźć termometry rezystancyjne z przyłączem kablowym, jak również wersje z główką przyłączeniową. Przetwornik temperatury może być zamontowany bezpośrednio w główce przyłączeniowej. Termometry rezystancyjne przydatne są w zastosowaniach pomiędzy -200 °C ... +600 °C (w zależności od modelu przyrządu, elementu czujnika, klasy dokładności oraz materiałów mających styczność z medium). Klasy dokładności AA, A i B stosowane są do wszystkich termometrów rezystancyjnych. Dostępne są z wartością tolerancji zgodną z IEC 60751.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co oznacza oznaczenie "1/3 DIN" w termometrach rezystancyjnych?

WAŻNE: Termin 1/3 DIN, jak również 1/5 DIN i 1/10 DIN NIE są STANDARYZOWANE! W maju 2009 podczas wprowadzenia nowej normy DIN EN 60751, nie było standaryzowanej klasy dokładności lepszej od klasy A. Niektórzy producenci termometrów rezystancyjn ... więcej

Jaki jest czas reakcji różnych wkładów pomiarowych?

Pomiar czasu reakcji jest wykonywany w przepływającej wodzie zgodnie z normą DIN EN 60751 sekcja 4.3.3 i VDI / VDE 3522.
v=0,4m/s T start = ok. 20°C T koniec = ok. 30°C
6mm 1xTyp K, izolowany: T50= 4,0 sek. T90=11,0sek.
6mm 1xTyp K, izolow ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.