Monitory gęstości gazu firmy WIKA wyposażone są w maksymalnie trzy styki alarmowe i, niezawodnie z wyprzedzeniem, ostrzegają o niebezpiecznie niskich poziomach gazu. Monitorowanie gęstości gazu SF6 w rozdzielnicach elektrycznych średniego i wysokiego napięcia, może być pozostawione mniej wymagającej technologii.

Nasze monitory gęstości gazu są hermetycznie uszczelnione z kompensacją temperatury.  Zapobiegają wahaniom wartości pomiarowych i błędnym interpretacjom, spowodowanym przez temperaturę otoczenia lub przez ciśnienie atmosferyczne. Przyrządy są produkowane całkowicie ze stali nierdzewnej i zapewniają najwyższą jakość.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Po rozpakowaniu monitora gęstości gazu okazało się, że wskazówka nie jest w pozycji zerowej - czy przyrząd jest wadliwy?

Niekoniecznie. Kompensacja temperatury zachodzi nawet wtedy, gdy przyrząd nie jest podłączony do komory gazowej. Z tego względu wskazówka może się ruszać. Przy temperaturze powyżej 20 °C można zaobserwować ruch w stronę ujemną. Przy temperaturze poniżej ... więcej

Czy monitory gęstości gazu mają regulowane styki przyłączające?

Zazwyczaj monitory gazu nie mają regulowanych styków. Styki przyłączające w monitorach gęstości gazu są przyspawane na stałe po ustawieniu. Dzięki temu ogranicza się ryzyko uszkodzeń wynikających z nieprawidłowej regulacji. Ponadto, styki w takim układzie są ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.