Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zdolni do podjęcia każdego wyzwania

Przemysł chemiczny stawia bardzo wysokie wymagania przed wszystkimi urządzeniami stosowanymi w procesach produkcyjnych. Podlegają one surowym, międzynarodowym wytycznym, takim jak PED oraz ATEX. Elektroniczne i mechaniczne przyrządy pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu są stosowane zarówno w aplikacjach ogólnego stosowania, jak i w obszarach potencjalnie zagrożonych wybuchem i muszą działać w satysfakcjonujący sposób w środowiskach agresywnych i nieagresywnych. Aby zapewnić długoterminowe bezpieczeństwo procesów w trudnych warunkach pracy, zalecana jest regularna kalibracja przyrządów pomiarowych.


Materiały

Główny materiał stosowany jako standard w technologii procesów chemicznych to stal nierdzewna. Stosowane są materiały powszechnie używane na całym świecie 316L i 1.4404/1.4435. Dla procesów chemicznych z mediami bardzo agresywnymi,  dostępne są zarówno separatory membranowe/manometry z membraną dla pomiaru ciśnienia lub osłony termometryczne dla pomiaru temperatury, jak i komory bypass oraz rury dla pomiaru poziomu - w szerokiej gamie materiałów odpornych chemicznie. W tym przypadku wszystkie części wykonane są ze specjalnych materiałów.


WIKA - Twój silny partner

Produkty z naszej standardowej oferty bez problemów spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających aplikacji. Indywidualnie dopasowane porady, dotyczące optymalnego doboru naszych rozwiązań do Twoich potrzeb, uzupełniamy szeroką gamą produktów i usług serwisowych. Nasza wiedza i niezawodność w połączeniu z międzynarodową siecią sprzedaży i doradztwa, uczyniła firmę WIKA globalnym partnerem dla wielu liczących się marek światowego przemysłu chemicznego.

Twój kompetentny partner

WIKA prowadzi aktywną działalność w zakresie projektów od ponad 25 lat. Wraz z międzynarodowymi firmami inżynieryjnymi, wdrażamy duże projekty na całym świecie. Tak więc jesteśmy więcej niż tylko niezawodnym dostawcą wysokiej jakości przyrządów do procesu i urządzeń pomiarowych: jako Twój partner razem z Tobą rozwijamy produkty i rozwiązania, które są specjalnie dostosowane do Twoich wymagań.

WIKA jest kompetentnym partnerem we wszystkich fazach projektu: począwszy od planowania podstaw i szczegółów projektów technicznych poprzez realizację i wdrożenie projektu do wsparcia posprzedażowego.


Czynniki wydajności

Nasz wysoki poziom wydajności jest zasadniczo oparty na trzech czynnikach: szerokim i innowacyjnym zakresie produktów, kompleksowym i kompetentnym serwisie oraz niezawodnej globalnej obecności. Mamy przyjemność zobowiązać się również do Twojego sukcesu.


z
Broszura segmentowa

Przemysł chemiczny i petrochemiczny

WIKA - Twój Partner przy Realizacji Inwestycji "Pod Klucz"

Flyer

Instrumentation for nitrogen and syngas

Usługi kalibracji

Przekaż kalibrację swoich przyrządów pomiarowych kompetentnemu partnerowi.

Szczegóły