Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Twoje wymaganie - nasze rozwiązanie

Uważamy siebie nie tylko za dostawcę wysokiej jakości technologii pomiarowych, ale także jako niezwykle kompetentnego partnera, który jest w stanie stworzyć razem z Tobą indywidulanie zaprojektowane rozwiązania. Jesteśmy gotowi rozwinąć produkty, które dostosowane są do Twoich indywidualnych potrzeb.

.

Twoje korzyści

  • Rozwiązania z zakresu pomiaru ciśnienia specyficzne dla klienta
  • Krótkie terminy realizacji i niskie koszty
  • Międzynarodowe kontakty za pośrednictwem filii i partnerów dystrybucyjnych
  • Jakość pierwszej klasy i wiedza uznawana w skali światowej
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii pomiaru ciśnienia i produkcji seryjnej
  • Bezpieczeństwo dostaw dzięki wysokim zdolnościom produkcyjnym
  • Wysoki potencjał innowacyjny dzięki wysoko wykwalifikowanym inżynierom rozwoju

Realizacja Twojego indywidualnego rozwiązania

Razem z nami zaprojektuj swój idealny przyrząd pomiarowy – elektroniczny, mechaniczny lub mechatroniczny – WIKA oferuje szeroki wybór. Oczywiście, w zależności od wymagań, łączymy je także z odpowiednimi akcesoriami  lub separatorami membranowym dla większości trudnych zadań pomiarowych. Związane jest to z naszym doświadczeniem w zrealizowanych licznych projektach, dzięki którym posiadamy sprawdzone rozwiązania i komponenty, które możemy zaimplementowć w różnych obszarach. W razie potrzeby, dostosujemy nasze systemy do Twojej konkretnej aplikacji lub opracujemy nowe.

Skontaktuj się z nami – z chęcią doradzimy!


Elektroniczne czujniki ciśnienia

Oferujemy kompleksowe portfolio elektronicznych czujników ciśnienia. Niezależnie czy czujnik ceramiczny cienkowarstwowy, metalowy cienkowarstwowy lub piezorezystamncyjny – projektujemy i produkujemy pełny zakres wiodących technologii czujników.

Dostępne są różne czujniki ciśnienia jako podstawa dla indywidualnych rozwiązań:


Separatory membranowe

Dzięki zastosowaniu separatorów membranowych, przyrządy pomiarowe ciśnienia mogą zostać dostosowane do większości trudnych warunków. Oferowana przez nas różnorodność kombinacji konstrukcji i materiałów pozwala nam obsługiwać bardzo duży zakres ciśnień, także w ekstremalnych temperaturach i dla szerokiej różnorodności mediów. Oprócz materiałów standardowych, dostępnych jest wiele specjalnych rozwiązań dla prawie wszystkich przyrządów. Dzięki temu nasze separatory membranowe znajdują zastosowanie w specyficznych aplikacjach takich jak aplikacje sterylne czy strefy wybuchowe.

Jeśli jednak wymagane są specjalne rozwiązania – nie ma problemu: z chęcią poznamy Twoje życzenia i wymagania i poddamy je naszemu procesowi projektowemu w celu opracowania razem z Tobą odpowiedniego “indywidualnego rozwiązania”.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0