W naszej sekcji „Membranowe systemy pomiarowe” można znaleźć wybór powszechnie stosowanych kombinacji separatorów membranowych z przyrządami pomiarowymi. Wszystkie przedstawione układy pomiarowe z separatorami membranowymi charakteryzują się szybką dostępnością i są szczególnie przydatne w wymagających zadaniach pomiarowych w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym, przemyśle spożywczym (żywność i napoje) aż do przemysłu naftowego i gazowniczego, chemicznego, petrochemicznego i półprzewodników.

Kompletne portfolio separatorów membranowych firmy WIKA znajduje się w sekcji „Separatory membranowe”.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


W jaki sposób separatory membranowe są podłączane?

Separatory membranowe w podstawowej wersji są produkowane z gwintem żeńskim lub męskim. Ponieważ dostępnych jest wiele różnych połączeń procesowych, można je podłączać bez problemu. Zwykle łączniki składają się z części w kształcie T wbudowanych lub przys ... więcej

Co to jest separator membranowy?

Separator membranowy to dodatkowy element służący do ochrony przyrządu pomiarowego lub przetwornika ciśnienia. Przenosi medium mierzone tak, żeby nie miało styczności z przyrządem pomiarowym.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.