Do każdego zadania pomiarowego odpowiedni czujnik ciśnienia

Czujnik ciśnienia (często nazywany przetwornikiem ciśnienia) przetwarza fizyczną wartość „ciśnienia” na sygnał o standardzie przemysłowym. W naszym portfolio znajduje się szerokie spektrum czujników ciśnienia przeznaczonych do głównych zastosowań przemysłowych. Oferujemy specjalne wersje do zastosowania w chłodnictwie i klimatyzacji, przemyśle spożywczym, maszyn samojezdnych, gazów medycznych i przemyśle półprzewodników.

Czujniki ciśnienia mają dokładność od 0,05 %, w zakresie pomiarowym od 0,05 bara do 15 000 barów, interfejsy cyfrowe (takie jak CANopen i IO-Link), jak również różne międzynarodowe aprobaty, obejmujące także obszary niebezpieczne.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czy każdy przetwornik ciśnienia mierzy dowolne medium?

Nie, materiały wyspecyfikowane w karcie katalogowej muszą być sprawdzone dla potwierdzenia odporności.

Czy przetwornik ciśnienia będzie ciągle pracował kiedy napięcie zasilania będzie nieco poniżej minimalnego określonego poziomu?

Do pewnego ciśnienia przetwornik ciśnienia będzie dostarczał poprawny sygnał wyjściowy. Jeśli ciśnienie wzrośnie poza ten punkt, sygnał wyjściowy pozostanie przy tej samej wartości, ponieważ zasilanie będzie niewystarczające, aby uruchomić sygnał w pełni.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.