Separatory membranowe firmy WIKA, montowane z manometrami, przetwornikami procesowymi, przełącznikami ciśnieniowymi itp., są znane i cenione na całym świecie w najtrudniejszych zadaniach pomiarowych. Dzięki zastosowaniu separatorów membranowych, przyrządy pomiarowe można stosować w ekstremalnych temperaturach, w żrących, heterogennych, ściernych, bardzo lepkich lub toksycznych mediach. Separatory membranowe o optymalnej konstrukcji, materiały i medium wypełniające dostępne są do wszelkich zastosowań.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jakie są cechy separatora membranowego rurowego montowanego bezpośrednio na linii procesowej?

Separator membranowy rurowy montowany bezpośrednio jest doskonale dostosowany do użytku z płynącym medium. Gdy separator jest całkowicie zintegrowany z linią procesową, na pomiary nie mają wpływu turbulencje, narożniki, martwe przestrzenie ani inne przeszko ... więcej

Kiedy w separatorach membranowych stosowane są połączenia gwintowane?

Separatory membranowe z połączeniami gwintowanymi mogą być stosowane dla procesów, w których występują ekstremalne temperatury oraz media agresywne, lepkie, żrące, niebezpieczne dla środowiska i toksyczne.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.