Separatory membranowe firmy WIKA, montowane z manometrami, przetwornikami procesowymi, przełącznikami ciśnieniowymi itp., są znane i cenione na całym świecie w najtrudniejszych zadaniach pomiarowych. Dzięki zastosowaniu separatorów membranowych, przyrządy pomiarowe można stosować w ekstremalnych temperaturach, w żrących, heterogennych, ściernych, bardzo lepkich lub toksycznych mediach. Separatory membranowe o optymalnej konstrukcji, materiały i medium wypełniające dostępne są do wszelkich zastosowań.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jaki wpływ na wynik pomiaru ma średnica membrany?

Za pomocą membran o małych średnicach można mierzyć niewielkie zmiany objętości. Im większa średnica membrany, tym lepsza kompensacja występujących odchyleń.

Jakie są zalety separatora membranowego rurowego montowanego bezpośrednio na linii procesowej?

Takie separatory mają idealnie cylindryczny kształt, dzięki czemu medium przepływa swobodnie i powoduje samooczyszczanie komory pomiarowej. Różne szerokości znamionowe umożliwiają dopasowanie separatorów membranowych montowanych bezpośrednio do dow ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.