Separatory membranowe firmy WIKA, montowane z manometrami, przetwornikami procesowymi, przełącznikami ciśnieniowymi itp., są znane i cenione na całym świecie w najtrudniejszych zadaniach pomiarowych. Dzięki zastosowaniu separatorów membranowych, przyrządy pomiarowe można stosować w ekstremalnych temperaturach, w żrących, heterogennych, ściernych, bardzo lepkich lub toksycznych mediach. Separatory membranowe o optymalnej konstrukcji, materiały i medium wypełniające dostępne są do wszelkich zastosowań.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jaki wpływ na wynik pomiaru ma średnica membrany?

Za pomocą membran o małych średnicach można mierzyć niewielkie zmiany objętości. Im większa średnica membrany, tym lepsza kompensacja występujących odchyleń.

Jakie są zalety separatora membranowego?

Separator membranowy sprawia, że "powierzchnia kontaktu" pomiędzy mierzonym medium a membraną jest relatywnie duża, w efekcie czego pomiar ciśnienia jest bardzo dokładny, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku bardzo małego ciśnienia (< 600 mbar). Dodatkową za ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.