Prasy manometryczne firmy WIKA o najwyższej dokładności

Prasy manometryczne są najdokładniejszymi przyrządami referencyjnymi. Zasada działania jest oparta na prawie fizycznym ciśnienia = siła/powierzchnię. Masy umieszczone na wierzchu układu tłokowo-cylindrowego są źródłem precyzyjnie określonej siły. Poprzez wytwarzanie określonego ciśnienia wew. prasy przy użyciu, np. wbudowanej pompy zostaje osiągnięty stan równowagi. W tym stanie ciśnienie jest na tyle wysokie, że odważniki, w tym swobodny tłok w układzie tłokowo-cylindrowym, są w stanie nieważkości, dzięki czemu na przyłącze testowe jest podawane precyzyjnie określone ciśnienie.

Serwis kalibracyjny

Przekaż konserwację i kalibrację swojego przyrządu pomiarowego kompetentnemu partnerowi.

Szczegóły
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


WIKA-Cal

Potrzebują Państwo wystawić certyfikat kalibracji lub protokół? Mogą Państwo skorzystać z naszego darmowego oprogramowana w wersji demo.

Co to jest współczynnik Kn?

Wszystkie prasy obciążnikowo- tłokowe i odważniki, które można montować na prasach manometrycznych Desgranges & Huot oparte są na współczynniku konwersji Kn masy znamionowej do ciśnienia. Wielkość znamionowej powierzchni efektywnej każdej pra ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.