Kalibratory temperatury są regulatorami elektronicznymi, które automatycznie i szybko wytwarzają wymaganą temperaturę przy użyciu ciekłego medium. Ze względu na wysoką niezawodność, dokładność oraz wyjątkową homogeniczność występującą w komorze pomiarowej, kalibratory temperatury są szczególnie przydatne jako wzorzec fabryczny/roboczy do testowania automatycznego i/lub kalibracji najszerszego zakresu sond temperatury – niezależnie od średnicy. Dzięki specjalnej konstrukcji mikro-wanna kalibracyjna może być stosowana w terenie.

Serwis kalibracyjny

Przekaż konserwację i kalibrację swojego przyrządu pomiarowego kompetentnemu partnerowi.

Szczegóły
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co to  jest gradient osiowy?

Różnica temperatury/ gradient temperatury od dna - maksymalnej głębokości zanurzenia - do góry - powierzchni kalibratora.

Jaka jest minimalna głębokość zanurzenia w kalibratorach z suchym otworem pomiarowym?

Minimalna głębokość zanurzenia w kalibratorach z suchym otworem pomiarowym wynosi 70 mm. Jest określona przez gradient osiowy, gdyż ciepłe powietrze podnosi się z dołu do góry. Jeżeli nie zostanie osiągnięta podana minimalna głębokość zanurzenia 70 mm, do ka ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.