Przyrządy ręczne są przenośnymi przyrządami kalibracyjnymi do użytku mobilnego podczas wykonywania dokładnych pomiarów i rejestracji profili ciśnienia. Do przyrządów dostępne są wymienialne czujniki ciśnienia o zakresie pomiarowym do 8000 barów. Dlatego też, przyrządy ręczne są szczególnie wygodne jako przyrządy testowe w wielu różnorodnych zastosowaniach w szerokim wachlarzu przemysłów. Dane rejestrowane w przyrządzie ręcznym można oceniać z zastosowaniem programów komputerowych. Niektóre przyrządy dokumentują kalibracje w pamięci wewnętrznej, do późniejszego odczytu na komputerze stacjonarnym. Opcjonalnie certyfikaty kalibracyjne można generować z użyciem naszego programu kalibracyjnego WIKA-Cal.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe ręczne kalibratory łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


WIKA-Cal

Potrzebują Państwo wystawić certyfikat kalibracji lub protokół? Mogą Państwo skorzystać z naszego darmowego oprogramowana w wersji demo.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.