Termopary do pomiaru temperatury do 1700 °C

Termopary wytwarzają napięcie bezpośrednio zależne od temperatury. Termopary są szczególnie dostosowane do wysokich temperatur do 1700°C. Konstrukcja przyrządów z przewodami z izolacją mineralną sprawia, że są one niezwykle odporne na znaczne obciążenia wibracjami (w zależności od modelu może to być czujnik i elementy mające kontakt z mediami). Do termopar stosowane są klasy dokładności 1 i 2 (standardowych i specjalnych). Dostępne są z wartością tolerancji zgodnie z IEC 60581 / ASTM E230.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co to jest “zielone butwienie”?

Termopary starzeją się, i z czasem zmienia się ich charakterystyka temperaturowa/napięciowo-termiczna. Wysokie temperatury mogą doprowadzić do znaczących zmian w napięciu termoelektrycznym termopar typu K z powodu wyczerpywania się chromu w końcówce NiCr, co ... więcej

Jaki jest czas reakcji różnych wkładów pomiarowych?

Pomiar czasu reakcji jest wykonywany w przepływającej wodzie zgodnie z normą DIN EN 60751 sekcja 4.3.3 i VDI / VDE 3522.
v=0,4m/s T start = ok. 20°C T koniec = ok. 30°C
6mm 1xTyp K, izolowany: T50= 4,0 sek. T90=11,0sek.
6mm 1xTyp K, izolow ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.