Manometry firmy WIKA - światowego lidera rynkowego od 1946 r.

Manometry stosowane są do pomiaru ciśnienia względnego, bezwzględnego oraz różnicowego. Szeroki wybór systemów pomiarowych opartych na rurce Bourdona, membranie a także elemencie puszkowym zapewnia możliwość zastosowania optymalnego rozwiązania. Manometry mogą być stosowane do zakresów ciśnienia od  0 ... 0,5 mbar  do 0 ... 6.000 bar  z dokładnością wskazania do 0,1 %. W zależności od warunków procesowych oraz wymagań stawianych przyrządom dostępne są elementy ciśnieniowe wykonane ze stopów miedzi, stali nierdzewnej  oraz materiałów specjalnych.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe manometry łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czy obowiązują specjalne wymagania lub specyfikacje dotyczące skali manometru?

Obowiązują pewne specjalne wymagania i specyfikacje. Na skali musi się zawsze znajdować dokładnie 270 stopni kątowych. Dodatkowo symbol małego czarnego trójkąta wskazuje maksymalne ciśnienie z obciążeniem statycznym.

Jakie są najmniejsze zakresy pomiarowe dla manometrów z rurką Bourdona i membranowych?

Najniższy zakres pomiarowy w przypadku manometrów z rurką Bourdona wynosi 600 milibarów. Duża powierzchnia membrany w manometrach membranowych pozwala z kolei osiągnąć zakresy pomiarowe sięgające nawet 16 milibarów.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.