Czujniki gęstości gazu firmy WIKA, doskonale nadają się do monitorowania on-line, z wymaganą wysoką precyzją, gęstości gazu, temperatury, ciśnienia i wilgotności gazu SF6 w wewnętrznych i zewnętrznych układach sprzętu izolowanego gazem SF6. Przyrządy wyróżnia użyta technologia wysokiej dokładności, co gwarantuje bardzo dobrą długoterminową stabilność i charakterystykę EMC.

Opcjonalnie, dostępne są rozwiązania hybrydowe, które stanowią połączenie przetworników gęstości gazu z konwencjonalnymi monitorami gęstości gazu ze stykami przełączającymi.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czy czujnik gęstości gazu może ulec uszkodzeniu, jeśli podłączy się go do zbyt wysokiego źródła napięcia?

Piny komunikacyjne w przyrządzie nie zostały zaprojektowane z myślą o wysokich wartościach napięcia, więc podłączenie ich do takowych może uszkodzić czujnik.

Jeśli czujnik gęstości gazu nie podaje wiarygodnych wartości nawet po dwóch dniach, jakie mogą być tego przyczyny?

Jeśli od podłączenia minęły dwa dni, a czujnik nadal nie podaje wiarygodnych odczytów, należy sprawdzić instalację. Czujnik powinien być zainstalowany możliwie jak najbliżej komory gazowej i mieć kontakt z gazem na możliwie dużej przestrzeni. Jeśli instalacj ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.