Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Twoje wymaganie – Nasze rozwiązanie

Dla naszych klientów szczególnie istotny jest krótki czas wprowadzenia produktu na rynek, najwyższa dokładność, bezpieczeństwo inwestycji oraz niezawodność: Niezależnie od zastosowania, czy to w logistyce portów, przy budowie maszyn, dźwigów i urządzeń dźwigowych, rozwiązaniach medycznych, mechanizacji rolnictwa lub innych, niezawodny pomiar siły przez urządzenia WIKA stanowi decydujący czynnik. Dostarczymy odpowiednie rozwiązanie lub opracujemy je razem z Tobą.

Wymagania specjalne to "chleb powszedni" dla naszych inżynierów.

W przypadku niestandardowych wymagań z zakresu pomiaru siły, opracowujemy odpowiednie rozwiązania razem z naszymi klientami. Optymalna geometria i idealne ustawienie czujnika siły są ustalane na podstawie analizy metodą elementów skończonych (FEM). Rozwiązanie to umożliwia ocenę danych projektowych oraz symulację rzeczywistych warunków pracy. Nasze linie produkcyjne umożliwiają wytwarzanie prototypów, specjalnych geometrii lub niewielkich serii produkcyjnych.

Indywidualne rozwiązania wymagają szerokiego zakresu wiedzy na temat stosowanych technologii, procedur i procesów. Nasze możliwości: dd czujników siły stanowiących podzespoły uzupełniające do inteligentnych zespołów z optymalnie zintegrowanymi rozwiązaniami z zakresu pomiaru siły. W tym celu, stosujemy sensory cienkowarstwowe o dowolnej niestandardowej lub opracowanej przez nas geometrii. W pierwszej kolejności, wraz z klientem analizowane są wszelkie wymagania, również na miejscu zastosowania. Następnie wyznaczane są podstawowe parametry pracy, analizowane są warunki montażu i obsługi oraz najczęściej na tym etapie opracowywane jest wstępne rozwiązanie. Nasz zespół inżynierów zapewnia wsparcie od wyboru optymalnego rozwiązania, poprzez próby i uzyskanie wszelkich wymaganych certyfikacji, do samego procesu produkcji. Gwarantujemy najwyższe zaangażowanie i kompetencje.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną poradę!

Brochure

Force measurement is a matter of trust

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0