Sprzęt napełniający i obsługujący gaz SF6 należy do centralnych narzędzi do stosowania w konserwacji sprzętu izolowanego gazem. Firma WIKA dostarcza pełne spektrum produktów z zakresu skutecznego sprzętu serwisowego, zarówno do montażu, jak i konserwacji, poczynając od prostych wózków napełniających do kompleksowych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań typu all-in-one (wszystko w jednym).

Ponadto przyrządy wspierają operatora instalacji, rejestrując objętość i emisję gazu SF6, jak opisano w regulacji gazu F (EU), Nr 517/2014, dla specjalistycznego sprzętu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Dlaczego do pracy z gazem SF6 konieczny jest ?

SF6 to gaz cieplarniany mogący wpłynąć na zmianę klimatu. 1 kg SF6 odpowiada ok. 23 tonom CO2. Z tego powodu należy unikać emisji tego gazu do atmosfery i konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Konstrukcja sprzętu ... więcej

Czy obsługa SF6 jest niebezpieczna?

Czysty SF6 nie jest szkodliwy dla zdrowia. Jednakże jest to gaz cieplarniany, należy więc za wszelką cenę unikać uwalniania go do atmosfery.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.