Sprzęt napełniający i obsługujący gaz SF6 należy do centralnych narzędzi do stosowania w konserwacji sprzętu izolowanego gazem. Firma WIKA dostarcza pełne spektrum produktów z zakresu skutecznego sprzętu serwisowego, zarówno do montażu, jak i konserwacji, poczynając od prostych wózków napełniających do kompleksowych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań typu all-in-one (wszystko w jednym).

Ponadto przyrządy wspierają operatora instalacji, rejestrując objętość i emisję gazu SF6, jak opisano w regulacji gazu F (EU), Nr 517/2014, dla specjalistycznego sprzętu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co można napełnić za pomocą przenośnej jednostki transferu gazu SF6?

Maksymalne bezwzględne ciśnienie wyjściowe jednostki wynosi 50 barów, dzięki czemu może ona zostać użyta do napełniania butli gazowych i innych zbiorników. Pod takim ciśnieniem gaz SF6 jest skroplony, co zapewnia oszczędność miejsca.
P ... więcej

Czy przenośna jednostka transferu gazu SF6 może zostać użyta do opróżniania instalacji i zbiorników?

Aby dokonać całkowitego opróżnienia instalacji i zbiorników, konieczne jest zastosowanie dodatkowej sprężarki próżniowej SF6, ponieważ po stronie wlotowej przenośna jednostka transferu gazu SF6 zapewnia bezwzględne ciśn ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.