Sprzęt napełniający i obsługujący gaz SF6 należy do centralnych narzędzi do stosowania w konserwacji sprzętu izolowanego gazem. Firma WIKA dostarcza pełne spektrum produktów z zakresu skutecznego sprzętu serwisowego, zarówno do montażu, jak i konserwacji, poczynając od prostych wózków napełniających do kompleksowych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań typu all-in-one (wszystko w jednym).

Ponadto przyrządy wspierają operatora instalacji, rejestrując objętość i emisję gazu SF6, jak opisano w regulacji gazu F (EU), Nr 517/2014, dla specjalistycznego sprzętu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jaka jest różnica pomiędzy sprężarką "bez zawartości oleju" oraz "bezolejową"?

"Bez zawartości oleju" sprężarka nadal zawiera małe ilości smaru, który może dostać się do obwodu w różnych okolicznościach. Sprężarki "bezolejowe" pracują całkowicie bez udziału smaru.

Dlaczego sprężarki "bezolejowe" są rozwiązaniem zalecanym?

Sprężarki "bezolejowe" są zalecane, aby nie dopuścić do wnikania cząstek smaru itd. do obwodu SF6, co w niektórych zastosowaniach może doprowadzić do problemów technicznych (nawet w przypadku niewielkich ilości). Sprzęt do obsługi gazu f ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.