Sprzęt napełniający i obsługujący gaz SF6 należy do centralnych narzędzi do stosowania w konserwacji sprzętu izolowanego gazem. Firma WIKA dostarcza pełne spektrum produktów z zakresu skutecznego sprzętu serwisowego, zarówno do montażu, jak i konserwacji, poczynając od prostych wózków napełniających do kompleksowych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań typu all-in-one (wszystko w jednym).

Ponadto przyrządy wspierają operatora instalacji, rejestrując objętość i emisję gazu SF6, jak opisano w regulacji gazu F (EU), Nr 517/2014, dla specjalistycznego sprzętu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Dlaczego do pracy z gazem SF6 konieczny jest ?

SF6 to gaz cieplarniany mogący wpłynąć na zmianę klimatu. 1 kg SF6 odpowiada ok. 23 tonom CO2. Z tego powodu należy unikać emisji tego gazu do atmosfery i konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Konstrukcja sprzętu ... więcej

Czy przenośna jednostka transferu gazu SF6 może zostać użyta do opróżniania instalacji i zbiorników?

Aby dokonać całkowitego opróżnienia instalacji i zbiorników, konieczne jest zastosowanie dodatkowej sprężarki próżniowej SF6, ponieważ po stronie wlotowej przenośna jednostka transferu gazu SF6 zapewnia bezwzględne ciśn ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.