Sprzęt napełniający i obsługujący gaz SF6 należy do centralnych narzędzi do stosowania w konserwacji sprzętu izolowanego gazem. Firma WIKA dostarcza pełne spektrum produktów z zakresu skutecznego sprzętu serwisowego, zarówno do montażu, jak i konserwacji, poczynając od prostych wózków napełniających do kompleksowych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań typu all-in-one (wszystko w jednym).

Ponadto przyrządy wspierają operatora instalacji, rejestrując objętość i emisję gazu SF6, jak opisano w regulacji gazu F (EU), Nr 517/2014, dla specjalistycznego sprzętu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jaka jest różnica pomiędzy pompą próżniową a sprężarką próżniową?

Pompa próżniowa służy do usuwania powietrza z komory gazu. Z kolei w procesie odzyskiwania SF6 sprężarka próżniowa zapewnia ciśnienie początkowe sprężarki SF6 powyżej 1 bara, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie ciśnienia resztkowego do 1 ... więcej

Jaka jest różnica pomiędzy sprężarką "bez zawartości oleju" oraz "bezolejową"?

"Bez zawartości oleju" sprężarka nadal zawiera małe ilości smaru, który może dostać się do obwodu w różnych okolicznościach. Sprężarki "bezolejowe" pracują całkowicie bez udziału smaru.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.