Sprzęt napełniający i obsługujący gaz SF6 należy do centralnych narzędzi do stosowania w konserwacji sprzętu izolowanego gazem. Firma WIKA dostarcza pełne spektrum produktów z zakresu skutecznego sprzętu serwisowego, zarówno do montażu, jak i konserwacji, poczynając od prostych wózków napełniających do kompleksowych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań typu all-in-one (wszystko w jednym).

Ponadto przyrządy wspierają operatora instalacji, rejestrując objętość i emisję gazu SF6, jak opisano w regulacji gazu F (EU), Nr 517/2014, dla specjalistycznego sprzętu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Na co należy uważać podłączając przenośną jednostkę transferu gazu SF6?

Do podłączenia przenośnej jednostki transferu gazu SF6 zaleca się zastosowanie węży łączących odpowiednich do SF6. Powinny one być wyposażone w zawory samozamykające i napełnione gazem SF6 lub całkowicie opróżnione przed p ... więcej

Jakie zadania mogą być wykonywane z użyciem sprzętu do obsługi gazu?

Sprzęt do obsługi gazu SF6 może zostać użyty do odzyskiwania gazu i napełniania komór gazem SF6, a także filtrowania odprowadzonego gazu. Sprzęt ten może również zostać zastosowany do oddawania butli z gazem SF6 do uży ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.