Dla każdego punktu pomiarowego dostępna jest optymalna osłona termometryczna

Osłony termometryczne WIKA stosowane są w wymagających warunkach roboczych, zarówno w wersji jedno-,  jak i wieloczęściowej. Posiadają różną konstrukcję: z przyłączem kołnierzowym, gwintowym lub do wspawania. Ponadto, wszystkie przyłącza do zastosowań sterylnych, jak również osłony termometryczne jednoczęściowe Vanstone, dostępne są bez szwów spawalniczych. Optymalną ochronę czujnika zapewnia wybór materiałów i wytwarzanie osłon zgodnie z globalnymi normami lub wg specyfikacji klienta.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe osłony termometryczne łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Które modele z aktualnych norm DIN 43772 odpowiadają starym z norm DIN 16179 i DIN 43763?

DIN 16179
BD = Forma 5
BE = Forma 6
BS = Forma 4
CD = Forma 8
CE = Forma 9
CS = już nieokreślana
DIN 43763
Forma A = Forma 1
Forma B1-B2-B3-C1-C2 = Forma 2G (częściowa)
D1-D2-D3-D4 = Forma 4 i rurka s ... więcej

Dlaczego nowoczesne osłony termometryczne mają głównie gwinty wewnętrzne do złączy termometrów zamiast zewnętrznych tak jak w starszych specyfikacjach?

Ryzyko uszkodzenia gwintu wewnętrznego jest mniejsze niż zewnętrznego, a wymiana osłony termometrycznej jest zawsze bardzo trudna. Ze względu na to, że gwint wewnętrzny pozwala na wyjęcie termometru bez trudności podczas działania instalacji zalecana jest taka konf ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.