Dla każdego punktu pomiarowego dostępna jest optymalna osłona termometryczna

Osłony termometryczne WIKA stosowane są w wymagających warunkach roboczych, zarówno w wersji jedno-,  jak i wieloczęściowej. Posiadają różną konstrukcję: z przyłączem kołnierzowym, gwintowym lub do wspawania. Ponadto, wszystkie przyłącza do zastosowań sterylnych, jak również osłony termometryczne jednoczęściowe Vanstone, dostępne są bez szwów spawalniczych. Optymalną ochronę czujnika zapewnia wybór materiałów i wytwarzanie osłon zgodnie z globalnymi normami lub wg specyfikacji klienta.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe osłony termometryczne łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co to jest badanie szczelności z użyciem helu?

W badanie szczelności zgodnie z DIN EN 1779 (1999) / EN 13185 jako gaz testowy jest stosowany hel. Badanie umożliwia wykrycie minimalnych nieszczelności i jest uważane za najbardziej czułą metodę testowania szczelności. W zasadzie, należy rozróżnić metodę te ... więcej

Jaka jest odpowiednia długość czujnika termometra w osłonie termometrycznej?

W przypadku termometrów mechanicznych, czujnik nie może stykać się z dnem otworu, lecz musi być pozostawiona przerwa 2-5mm wypełniona powietrzem. W razie termometrów elektrycznych, czujnik jest sprężynowy, dlatego końcówka czujnika musi dotykać ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.