Dla każdego punktu pomiarowego dostępna jest optymalna osłona termometryczna

Osłony termometryczne firmy WIKA stosowane są w wymagających warunkach roboczych, zarówno w wersji jednoczęściowej, jak i wieloczęściowych. Oferowane warianty posiadają różną konstrukcję z przyłączem kołnierzowym, gwintowym lub do wspawania. Ponadto, wszystkie przyłącza do zastosowań sterylnych, jak również osłony termometryczne jednoczęściowe Vanstone, dostępne są bez szwów spawalniczych. Optymalną ochronę czujnika zapewnia wybór materiałów i wytwarzanie osłon termometrycznych zgodnie z globalnymi normami lub wg specyfikacji klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Dlaczego niektórzy użytkownicy określają wygładzoną powierzchnię osłony termometrycznej, a inni definiują wysoką chropowatość lub nacinaną w obszarze przepływu?

Zależy to od wykorzystania osłony termometrycznej. Wygładzona powierzchnia ma wyższą odporność na korozję od chropowatej. Chropowata lub nacinana powierzchnia jest korzystna w odniesieniu do wzbudzenia drgań przez układ wirów Karmana, co oznacza, że tak ... więcej

Jakie są typowe zastosowania  osłon termometrycznych typu ScrutonWell®?

Osłony termometryczne ScrutonWell® mogą być wykorzystane w przypadkach, gdy podczas obliczania wytrzymałości osłony termometrycznej element dynamiczny ogranicza stopień spełnienia wymagań.

Zamiast standardowych procedur optymalizacji (skróceni ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.