Dla każdego punktu pomiarowego dostępna jest optymalna osłona termometryczna

Osłony termometryczne WIKA stosowane są w wymagających warunkach roboczych, zarówno w wersji jedno-,  jak i wieloczęściowej. Posiadają różną konstrukcję: z przyłączem kołnierzowym, gwintowym lub do wspawania. Ponadto, wszystkie przyłącza do zastosowań sterylnych, jak również osłony termometryczne jednoczęściowe Vanstone, dostępne są bez szwów spawalniczych. Optymalną ochronę czujnika zapewnia wybór materiałów i wytwarzanie osłon zgodnie z globalnymi normami lub wg specyfikacji klienta.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe osłony termometryczne łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Dlaczego starsze osłony termometryczne mają często kulistą końcówkę?

W przeszłości do produkcji osłon termometrycznych były stosowane wiertła HSS z końcówką kątową 118°. W celu osiągnięcia możliwie jednolitej grubości ścianek końcówka była w kształcie kolistym lub sferycznym. Aktualny stan technologii produkcji umo ... więcej

Co to jest test przenikania barwnika?

Test przenikania przeprowadzany zgodnie z normą DIN EN 3452-1 powoduje, że stają się widoczne delikatne pęknięcia powierzchni oraz porowatość spawów. Na powierzchnię po oczyszczeniu jest natryskiwany środek kontrastowy (czerwony lub fluorescencyjny) . Dzięki ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.