W naszym portfolio podstawowych elementów przepływowych znajdują się kryzy, odcinki z miernikami, dysze przepływu i Venturiego, rurki Venturiego, rurki Pitota oraz kryzy ograniczające. Nasze podstawowe elementy przepływowe projektowane są zgodnie z zasadami i wymaganiami norm międzynarodowych (ISO 5167/ISO TR 15377, ASME MFC, ASME PTC6, BS 1042, DIN 19206, UNI 10023). Oferujemy certyfikaty kalibracji zgodnie z normami ASME PTC6, ISPESL i IBR.

Dzięki szerokiemu zakresowi produktów obsługujemy prawie wszystkie zastosowania przemysłowe. Możemy zaprojektować rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czym się różni ciśnienie różnicowe Δp od trwałej straty ciśnienia?

Ciśnienie różnicowe Δp to ciśnienie różnicowe zmierzone w obrębie obszaru ograniczenia - jest przetwarzane na natężenie przepływu przez przetwornik ciśnienia różnicowego (spadek ciśnienia na odcinku miernika). Trwała strata ciśnienia t ... więcej

Co to jest kawitacja?

Kawitacja to wytwarzanie się pęcherzyków par. Pęcherzyki te po jakimś czasie pękają, przy czym mogą wytworzyć wysokie wartości ciśnienia.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.