W naszym portfolio podstawowych elementów przepływowych znajdują się kryzy, odcinki z miernikami, dysze przepływu i Venturiego, rurki Venturiego, rurki Pitota oraz kryzy ograniczające. Nasze podstawowe elementy przepływowe projektowane są zgodnie z zasadami i wymaganiami norm międzynarodowych (ISO 5167/ISO TR 15377, ASME MFC, ASME PTC6, BS 1042, DIN 19206, UNI 10023). Oferujemy certyfikaty kalibracji zgodnie z normami ASME PTC6, ISPESL i IBR.

Dzięki szerokiemu zakresowi produktów obsługujemy prawie wszystkie zastosowania przemysłowe. Możemy zaprojektować rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co to są podstawowe elementy do pomiaru przepływu?

Podstawowe elementy do pomiaru  przepływu to elementy wbudowane w orurowanie, które wytwarzają ciśnienie różnicowe o określonej wartości poprzez częściowe ograniczenie przekroju poprzecznego miernika przepływu. Pierwiastek kwadratowy ró ... więcej

Czy kryza ograniczająca z wieloma otworami zapobiega kawitacji w sytuacji, gdy znaczne spadki ciśnienia są niezbędne?

Kryzy ograniczające z wieloma otworami nie rozwiązują problemu kawitacji. Pomocne za to mogą okazać się kryzy ograniczające wielostopniowe.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.