W naszym portfolio podstawowych elementów przepływowych znajdują się kryzy, odcinki z miernikami, dysze przepływu i Venturiego, rurki Venturiego, rurki Pitota oraz kryzy ograniczające. Nasze podstawowe elementy przepływowe projektowane są zgodnie z zasadami i wymaganiami norm międzynarodowych (ISO 5167/ISO TR 15377, ASME MFC, ASME PTC6, BS 1042, DIN 19206, UNI 10023). Oferujemy certyfikaty kalibracji zgodnie z normami ASME PTC6, ISPESL i IBR.

Dzięki szerokiemu zakresowi produktów obsługujemy prawie wszystkie zastosowania przemysłowe. Możemy zaprojektować rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jakie są zalety systemów FlowPak i ProPak w porównaniu do innych podstawowych elementów przepływowych?

Systemy FlowPak i ProPak nie wymagają odcinków wlotowych i wylotowych, bez względu na profil przepływowy. Charakteryzują się elastycznością montażu i nadają się do ograniczonych przestrzeni. Strata ciśnienia jest ograniczona do minimum, więc wydajność ene ... więcej

Co to są kryzy ograniczające i po co się je stosuje?

Kryzy ograniczające służą do uzyskania przepływu kontrolowanego lub ograniczonego. Zapobiegają nadmiernemu obciążeniu elementu przepływowego, ograniczają też ryzyko wystąpienia kawitacji. Mogą też służyć do kontrolowania hermetyzacji podczas uruchomienia instala ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.