W naszym portfolio podstawowych elementów przepływowych znajdują się kryzy, odcinki z miernikami, dysze przepływu i Venturiego, rurki Venturiego, rurki Pitota oraz kryzy ograniczające. Nasze podstawowe elementy przepływowe projektowane są zgodnie z zasadami i wymaganiami norm międzynarodowych (ISO 5167/ISO TR 15377, ASME MFC, ASME PTC6, BS 1042, DIN 19206, UNI 10023). Oferujemy certyfikaty kalibracji zgodnie z normami ASME PTC6, ISPESL i IBR.

Dzięki szerokiemu zakresowi produktów obsługujemy prawie wszystkie zastosowania przemysłowe. Możemy zaprojektować rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co to jest przepływ z prędkością dźwięku?

Zjawisko to zachodzi w sytuacji, gdy gaz przechodzi przez kryzę i następuje spadek ciśnienia, oraz istnieje krytyczna wartość ciśnienia, dla której natężenie przepływu w tym gazie osiąga prędkość dźwięku. Gdy tak się dzieje, stosunek ciśnienia zewnętrzneg ... więcej

Jakie są zalety kryzy kompaktowej w porównaniu do kryzy z kołnierzem odbiorowym?

W kryzie kompaktowej zintegrowano podstawowy element  do pomiaru przepływu oraz zawory spustowe ciśnienia. W kołnierzu odbiorowym, dla odmiany, armatura, orurowanie, zawory, adaptery i uchwyty są zdejmowalne. Nadaje się on do montażu pomiędzy standardowymi ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.