W naszym portfolio podstawowych elementów przepływowych znajdują się kryzy, odcinki z miernikami, dysze przepływu i Venturiego, rurki Venturiego, rurki Pitota oraz kryzy ograniczające. Nasze podstawowe elementy przepływowe projektowane są zgodnie z zasadami i wymaganiami norm międzynarodowych (ISO 5167/ISO TR 15377, ASME MFC, ASME PTC6, BS 1042, DIN 19206, UNI 10023). Oferujemy certyfikaty kalibracji zgodnie z normami ASME PTC6, ISPESL i IBR.

Dzięki szerokiemu zakresowi produktów obsługujemy prawie wszystkie zastosowania przemysłowe. Możemy zaprojektować rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jakie są zalecane długości wlotów i wylotów dla kryz kołnierzowych i rurek Venturiego?

Nie ma takich. Długości wlotów i wylotów zależą od wielu czynników, min. od orurowania i współczynnika beta. Jeśli mają państwo pytania odnośnie konkretnych specyfikacji, proszę się z nami skontaktować.

Jakie są zalety rurek Pitota?

Są proste w obsłudze i instalacji. Działają bez zakłóceń, praktycznie bez spadków ciśnienia i są niezawodne. Rurki Pitota są korzystnym rozwiązaniem pomiarowym zapewniającym oszczędność energii. Można je stosować jako czujniki przepływu montowane n ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.