Firma

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Gotowość na przyszłość dzięki "Smart in sensing"

Grupa WIKA jest światowym liderem na rynku pomiarów ciśnienia i temperatury. Firma wyznacza również standardy w pomiarach poziomu, siły i przepływu oraz w technologii kalibracji. Szerokie portfolio precyzyjnych produktów, rozwiązań i kompleksowych usług sprawia, że WIKA jest silnym i niezawodnym partnerem spełniającym wszystkie wymagania przemysłowej technologii pomiarowej, dziś i w przyszłości.

Megatrendy zmieniają świat i stawiają przemysł przed poważnymi wyzwaniami. Jednak dekarbonizacja, cyfryzacja i zmiany demograficzne prowadzą również do wzrostu globalnego popytu na wielu rynkach.

Dane są zasobem XXI wieku. WIKA jako lider rynku ma bardzo wysoką penetrację rynku i wiedzę specjalistyczną w zakresie przyrządów pomiarowych w szerokim zakresie - dokładnie tam, gdzie generowane są dane - i udostępnia te dane w całym łańcuchu wartości. Ponad 100 inżynierów ds. rozwoju pracuje nad tym w naszym własnym Centrum Innowacji.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom pomiarowym WIKA dostarcza odpowiedzi na globalne pytania i wykorzystuje ich potencjał do dalszego rozwoju wraz z klientami.

To już tradycja. Od momentu założenia w 1946 roku, wysoka jakość, absolutna niezawodność i bliskość z klientem są w centrum wszystkiego, co robimy. Dziś ta rodzinna firma jest obecna na całym świecie i zatrudnia 11 200 pracowników. Zapewnia to elastyczność i najwyższą wydajność dostaw. Każdego roku dostarczamy ponad 50 milionów wysokiej jakości produktów, zarówno standardowych, jak i specyficznych dla klienta, w partiach od 1 do ponad 10 000 sztuk. Dzięki licznym spółkom zależnym i partnerom, WIKA kompetentnie i niezawodnie wspiera swoich klientów na całym świecie. Doświadczeni inżynierowie i eksperci ds. sprzedaży są lokalnie niezawodnymi partnerami.

Unikalne doświadczenie i know-how WIKA sprawiają, że technologia wykrywania jest inteligentniejsza, dodaje więcej wartości i przygotowuje ją na zrównoważoną przyszłość - to jest "Smart in sensing".

Broszura

Broszura wizerunkowa

Newsletter

Kwartalny bezpłatny Newsletter WIKA informuje o nowościach i zmianach.

Subskrybuj