Firma

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

WIKA – w zarysie

Part of your business

Grupa WIKA, rodzinna firma zatrudniająca ponad 10 200 wysoko wykwalifikowanych pracowników, jest światowym liderem w zakresie pomiaru ciśnienia i temperatury. Firma WIKA ustanawia także standardy w pomiarach poziomu, siły, przepływu oraz technologii kalibracji i roztworów gazu SF6.

Założona w 1946 roku, WIKA jest dziś silnym i niezawodnym partnerem w zakresie wszystkich wymagań przemysłowej technologii pomiarowej, dzięki szerokiemu portfolio wysoko precyzyjnych przyrządów oraz kompleksowemu zakresowi usług.

Wysoka wydajność technologiczna i jakość usług

Firma WIKA posiada fabryki produkcyjne na całym świecie, dzięki czemu zapewnia elastyczność oraz najwyższą wydajność dostaw. Co roku, w seriach od 1 do ponad 10 000 sztuk, dostarczanych jest ponad 50 milionów wysokiej jakości produktów standardowych oraz rozwiązań specjalnych.

Nasi klienci na całym świecie obsługiwani są kompetentnie i niezawodnie, za pośrednictwem licznych oddziałów własnych i partnerów handlowych. Z naszymi obiorcami lokalnie kontaktują się doświadczeni inżynierowie oraz specjaliści ds. sprzedaży.

Broszura

Broszura wizerunkowa

Newsletter

Kwartalny bezpłatny Newsletter WIKA informuje o nowościach i zmianach.

Subskrybuj