Uniwersalne przełączniki pływakowe firmy WIKA

Przełączniki pływakowe stosowane są do wykrywania wartości progowej poziomu w danym punkcie, na jednym lub kilku poziomach. Działają niezależnie od spienienia, przewodności, stałej dielektrycznej, ciśnienia, próżni, temperatury, oparów, kondensacji, tworzenia się pęcherzyków, wpływu wrzenia oraz drgań i są odpowiednie do większości mediów. Operacja przełączania jest bezstykowa, nie zużywa się i nie wymaga zasilania elektrycznego. Prosta i sprawdzona zasada działania przełączników pływakowych umożliwia używanie w wielu zastosowaniach, od ogólnych zastosowań przemysłowych do instalacji procesowych.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Czujnik poziomu -  zasada działania.

Czujnik poziomu pracuje w oparciu o pływak z transmisją magnetyczną. Układ magnetyczny pływaka aktywuje łańcuch pomiaru rezystancji odpowiadający obwodowi 3-przewodowego potencjometru w rurce prowadzącej.

Czujnik poziomu - korzyści.

  • Ta niezawodna i sprawdzona zasada działania znajduje wiele zastosowań 
  • Czujnik poziomu gwarantuje ciągły pomiar poziomu, niezależne od zmian fizycznych i chemicznych cieczy takich jak pieni ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.