Pomiar tube-skin (na powierzchni rury) ma na celu sprecyzowanie okresu użyteczności rury, monitorowanie tendencji i ochronę systemu. Polegając na dokładnych czujnikach typu tube-skin można wydłużyć okres eksploatacyjny rur i zoptymalizować pracę grzejników na terenie zakładu. Portfolio produktów typu tube-skin firmy WIKA obejmuje termopary REFRACTO-PAD®, V-PAD®, XTRACTO-PAD® oraz WELD-PAD; każda z opcji jest produkowana tak, aby idealnie zaspokajać konkretne potrzeby klienta. Jako dodatek do produktów typu tube-skin, WIKA świadczy usługi instalacyjne - udana instalacja to klucz do sukcesu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jeśli chcę wymienić zespół XTRACTO-PAD® (model TC59-X), czy muszę kupić wszystkie akcesoria?

Nie. Klamry, rurka prowadząca z powierzchnią do spawania i osłona termiczna mogą być wykorzystane ponownie. Wymienić trzeba jedynie sam czujnik. Spawanie nie jest konieczne.

Czy będą potrzebne pętle dylatacyjne?

Jeśli termopara typu tube-skin jest zakotwiczona poza piecem (wyjście stałe) i występuje możliwość przemieszczania się rur ogniowych, wówczas pętla dylatacyjna jest niezbędna. Istnieje wiele rodzajów pętli dylatacyjnych: S-loop, wielokrotny zwó ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.