Pomiar tube-skin (na powierzchni rury) ma na celu sprecyzowanie okresu użyteczności rury, monitorowanie tendencji i ochronę systemu. Polegając na dokładnych czujnikach typu tube-skin można wydłużyć okres eksploatacyjny rur i zoptymalizować pracę grzejników na terenie zakładu. Portfolio produktów typu tube-skin firmy WIKA obejmuje termopary REFRACTO-PAD®, V-PAD®, XTRACTO-PAD® oraz WELD-PAD; każda z opcji jest produkowana tak, aby idealnie zaspokajać konkretne potrzeby klienta. Jako dodatek do produktów typu tube-skin, WIKA świadczy usługi instalacyjne - udana instalacja to klucz do sukcesu.

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Co to jest termopara powierzchniowa?

Termopary powierzchniowe służą do pomiaru temperatury rur w nagrzewnicach i piecach. Termopara mierzy temperaturę panującą na powierzchni rury.

Dlaczego należy stosować termoparę powierzchniową?

Pomiar temperatury w nagrzewnicach i piecach jest bardzo ważny, a termopara powierzchniowa jest jedną z najlepszych metod sprawdzenia czy temperatura utrzymuje się we właściwym zakresie.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.