Precyzyjne przyrządy pomiarowe ciśnienia są elektrycznymi układami pomiarowymi przekształcającymi ciśnienie na sygnał elektryczny z opcjonalną wizualizacją. Precyzyjne przetworniki ciśnienia i przetworniki procesowe stosowane są do monitorowania i sterowania szczególnie wrażliwych procesów. Ze względu na niską, certyfikowaną DKD/DakkS, niepewność tak niską jak 0,008 % całego łańcucha pomiarowego, szczególnie dokładne przyrządy mają zastosowanie jako wzorce fabryczne/robocze podczas testowania i /lub kalibracji różnych przyrządów pomiarowych.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe precyzyjne kalibratory ciśnienia łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


WIKA-Cal

Potrzebują Państwo wystawić certyfikat kalibracji lub protokół? Mogą Państwo skorzystać z naszego darmowego oprogramowana w wersji demo.

Co powoduje dryf punktu zerowego?

Starzenie elementów elektrycznych, temperatura i cykle obciążeniowe.

Przy jakim ciśnieniu manometr może zostać uszkodzony?

Ciśnienie wyższe niż graniczne ciśnienie przeciążenia może uszkodzić manometr, nie ma znaczenia czy przeciążenie jest chwilowe czy stałe. W takiej sytuacji można spodziewać się uszkodzenia elementów ciśnieniowych urządzenia pomiarowego.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.