Precyzyjne przyrządy pomiarowe ciśnienia są elektrycznymi układami pomiarowymi przekształcającymi ciśnienie na sygnał elektryczny z opcjonalną wizualizacją. Precyzyjne przetworniki ciśnienia i przetworniki procesowe stosowane są do monitorowania i sterowania szczególnie wrażliwych procesów. Ze względu na niską, certyfikowaną DKD/DakkS, niepewność tak niską jak 0,008 % całego łańcucha pomiarowego, szczególnie dokładne przyrządy mają zastosowanie jako wzorce fabryczne/robocze podczas testowania i /lub kalibracji różnych przyrządów pomiarowych.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe precyzyjne kalibratory ciśnienia łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


WIKA-Cal

Potrzebują Państwo wystawić certyfikat kalibracji lub protokół? Mogą Państwo skorzystać z naszego darmowego oprogramowana w wersji demo.

Jakie istnieją rozwiązania przeciwko skokom ciśnienia?

W tym celu zaleca się przyłącze procesowe ze zredukowanym kanałem ciśnieniowym 0.6 mm lub 0.3 mm.

Przy jakim ciśnieniu manometr może zostać uszkodzony?

Ciśnienie wyższe niż graniczne ciśnienie przeciążenia może uszkodzić manometr, nie ma znaczenia czy przeciążenie jest chwilowe czy stałe. W takiej sytuacji można spodziewać się uszkodzenia elementów ciśnieniowych urządzenia pomiarowego.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.