Przyrządy ręczne są przenośnymi przyrządami kalibracyjnymi do użytku mobilnego podczas wykonywania dokładnych pomiarów i rejestracji profili temperatury. Jeżeli chodzi o przyrządy, dostępnych jest wiele różnych modeli termometrów. Dlatego też, przyrządy ręczne są szczególnie wygodne jako przyrządy testowe w wielu różnorodnych zastosowaniach w szerokim zakresie  przemysłów. Dane rejestrowane w przyrządzie ręcznym można oceniać z zastosowaniem programów komputerowych. Niektóre przyrządy dokumentują kalibracje w pamięci wewnętrznej do późniejszego odczytu na komputerze stacjonarnym. Opcjonalnie certyfikaty kalibracyjne można generować z użyciem naszego programu kalibracyjnego WIKA-Cal.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe przyrządy ręczne łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.