Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Technologia pomiarowa dla przemysłu materiałów podstawowych

Zakres przemysłu materiałów podstawowych obejmuje wydobycie i przetwarzanie surowców, np. węgla, rud metali, drewna, kamieni i wszelkiego rodzaju minerałów. Łańcuch procesu, od wydobycia surowców do przetworzenia materiałów podstawowych, stawia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa produkcji i okresu eksploatacji powiązanych z nimi instalacji, maszyn i technologii pomiarowej.

Szerokie portfolio pomiarowe ciśnienia, temperatury, poziomu i przepływu marki WIKA, zostało przetestowane we wszystkich dziedzinach przemysłu materiałów podstawowych. Nasze solidne i niezawodne przyrządy pomiarowe są dostosowywane indywidualnie, w oparciu o wieloletnie doświadczenie aplikacyjne, i wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne warunki procesowe: klienci ufają rozwiązaniom naszych przyrządów, na przykład, przy pomiarach w warunkach wysokociśnieniowych do 8000 bar w obróbce metali, w warunkach ekstremalnych temperatur procesowych do  2000 °C w obróbce metalu i szkła, lub w aplikacjach z bardzo ściernymi mediami procesowymi.

Poprzez globalną sieć sprzedaży i usług w skali międzynarodowej, doświadczeni pracownicy WIKA są zawsze dostępni na miejscu dla naszych klientów w zakresie doboru, a w razie potrzeby również uruchomienia naszych przyrządów oraz usług kalibracji i serwisowania.


Branże:


z
Segment brochure

Measurement technology for the iron and steel industry

Segment brochure

Measurement technology for the aluminium industry