Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Twoje wymaganie – nasze rozwiązanie

Firma WIKA jest liderem rynku światowego w zakresie pomiarów ciśnienia, temperatury i poziomu. Dzięki współpracy z naszymi klientami rozwijamy kompleksowe rozwiązania w oparciu o nasze najwyższej jakości komponenty przyrządów pomiarowych, łącznie z rozwiązaniami zintegrowanymi z procesami biznesowymi. Również w zakresie pomiaru poziomu, indywidalne oczekiwania wymagają specjalnych rozwiązań - pomiar poziomu jest naszą pasją.

Mamy szerokie portolio produktowe w zakresie urządzeń do pomiaru poziomu odpowiednich do pracy w temperaturze do 450 °C lub w zakresie ciśnienia do 600 bar.

Większość prac rozwojowych jest wynikiem poszczególnych rozwiązań dla szerokiego zakresu różnych zastosowań w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, przemyśle przybrzeżnym, jak i olejów mineralnych, budowy statków, budowy maszyn i zakładów, przemyśle spożywczym, zakładach oczyszczania wody oraz nawet ciągle rozwijającej się technologii ochrony środowiska.

Nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze się koncentrują na znalezieniu rozwiązania specyficznych problemów naszych klientów. Najnowsze techniki produkcyjne, bezkompromisowe zarządzanie jakością, jak również krajowe i międzynarodowe aprobaty, stanowią dodatkowe podstawy dobrego imienia naszej firmy.

Skontaktuj się z nami - Twoje wyzwanie jest naszym zobowiązaniem!

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0