Przełączniki optoelektroniczne stosowane są do wykrywania poziomów progowych poziomu cieczy. Wykrywanie jest w znacznym stopniu niezależne od charakterystyki fizycznej płynów, takiej jak gęstość, stała dielektryczna, przewodność i współczynnik załamania światła. Przyrządy wyróżniają się kompaktową budową i brakiem części ruchomych. Dzięki końcówce pomiarowej ze szkła borokrzemianowego lub kwarcowego oraz wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej, zapewniają wysoką kompatybilność z mediami.

Sklep online WIKA

Wymagania dotyczące technologii pomiarowej? Zamów standardowe przełączniki optoelektroniczne łatwo i bezpośrednio od nas - w jakości WIKA, do której jesteś przyzwyczajony.

Do sklepu
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.


Jakie są korzyści przełączników optoelektronicznych w pomiarze poziomu?

  • Rejestrowanie poziomu za pomocą końcówek stożkowych jest niezależne od wielu właściwości fizycznych cieczy takich jak gęstość, stała dielektryczna, przewodność, barwa czy współczynnik  załamania
  • Wykrywanie warstw powierzchni r ... więcej

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.