Zapytanie

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Do formularza
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

W ciągu ponad 90 lat, tecsis stał się niezawodnym globalnym producentem technologii pomiarowej. Jako część grupy WIKA, firma ciągle rozwija swoją pozycję rynkową i oferuje wysokiej jakości produkty oraz sprawny serwis. Od początków jaku “VDO” do dziś, tecsis stał się niezawodnym partnerem dla przemysłu oraz z zakresu pomiaru siły od wielu lat.

tecsis: przetworniki siły, czujniki wagowe, czujniki w technologii cienkowarstwowej i tensometrycznej

Szerokie portfolio produktowe firmy tecsis obejmuje przetworniki belkowe sił zginających i tnących, przetworniki sił ściskających, hydrauliczne przetworniki siły, przetworniki trzpieniowe, pierścieniowe przetworniki siły, czujniki wagowe, przetworniki sił ściskających/rozciągających i przetworniki sił napinających. Posiadamy bliskie partnerstwa z naszymi klientami, od małych i średnich firm po duże biznesy. Nasi doświadczeni inżynierowie i technicy wnikliwie analizują techniki i procesy klientów. Rozbudowany, uniwersalny asortyment produktów przeznaczony jest do bardzo szerokiego zakresu aplikacji, od budowy maszyn, poprzez technologię dźwigową i podnoszenia, do wielu innych sektorów przemysłowych.

Przyszłe wsparcie klientów

Od 1 stycznia 2018, tecsis został w pełni zintegrowany z grupą WIKA i wszyscy klienci obsługiwani są bezpośrednio przez WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG. Dlatego mogą korzystać z lokalnego wsparcia i pełnego portfolio produktów WIKA. Dzięki szerokości i głębokości naszego asortymentu, oferujemy wyjątkowy wybór rozwiązań pomiarowych dla szerokiej gamy zastosowań.


Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas:

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0