Zapytanie

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Do formularza
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Temat pomiaru siły dotyczy przede wszystkim wiarygodnych i dokładnych pomiarów siły rozciągającej i ściskającej przy zastosowaniu różnych technologii. Kluczowe kwestie to zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia, a także bezpieczeństwa i niezawodności produkcji. Dzięki zaangażowaniu tecsis, uznanego na całym świecie producenta technologii pomiarowej, WIKA może się poszczycić najbardziej rozwiniętym portfolio własnych produktów do pomiaru siły - przekaźniki tensometryczne, tensometry oporowe, mierniki siły nacisku hydraulicznego, jak również przyrządy do innowacyjnego pomiaru siły nacisku wykorzystujące technologię cienkowarstwową, dla różnych geometrii i z zakresami pomiarowymi od 0,5 N do ponad 10 000 kN.

Pomiar siły: nasze portfolio

Portfolio firmy WIKA obejmuje przetworniki siły rozciągającej i ściskającej, przetworniki belkowe sił tnących i zginających, przetworniki szeklowe i pierścieniowe, a także przetworniki trzpieniowe, kablowe i przetworniki sił naprężających, ponadto ogniwa obciążnikowe, czujniki hydrauliczne, oraz elektronikę i systemy. Oferujemy czujniki do różnych zastosowań: budowa maszyn, automatyzacja i inżynieria procesowa to tylko niektóre z nich. Pomiary tensometryczne znajdują zastosowanie w żurawiach i urządzeniach podnośnikowych, w maszynach rolniczych, a także w logistyce portowej.

Różnorodność jest widoczna nie tylko w szerokiej gamie zastosowań naszych przetworników tensometrycznych, ale także w ich kształtach i charakterystykach. Możemy produkować przyrządy idealnie dopasowane do przepływu siły w zakładzie klienta, bez szkody dla dokładności pomiaru. Artykuł na temat czujników siły przybliży państwu pojęcia takie jak tensometr oporowy, miernik siły nacisku hydraulicznego i technologia cienkowarstwowa.

Możemy zaprojektować rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb klienta. Nasi inżynierowie i technicy z radością wyjdą naprzeciw państwa oczekiwaniom.

Pomiar siły: nasze standardy

Tak jak w przypadku naszych pozostałych produktów, na sprawdzonej jakości firmy WIKA można polegać. Każdy etap procesu produkcji jest certyfikowany. Oferujemy produkty z najróżniejszymi aprobatami:

  • Procesy zorientowane na produkty - atestowane przez DQS i zgodnie z ISO 9001:2008
  • Czujniki tensometryczne posiadające interfejs CANopen i protokół bezpieczeństwa CANopen do zadań pomiarowych związanych z bezpieczeństwem
  • Produkty kompatybilne z PL - poziomem zapewnienia bezpieczeństwa - oraz SIL - poziomem nienaruszalności bezpieczeństwa - a także do użytku na obszarach niebezpiecznych: ATEX, IECEx, FM, CSA, UL, OIML
   • Pracujemy zgodnie z normą DIN EN ISO 13849-1, dyrektywą maszynową 2006/42/WE, oraz PL e
   • Międzynarodowe kontrole i atesty

  Wysokie wymagania jakościowe, jakie stawiamy naszym produktom, motywowane są troską o dobro naszych klientów, z którymi utrzymujemy ścisłą współpracę. W szczególności doceniają oni doświadczenie i kompetencje naszych inżynierów i techników, którzy analizują warunki i procesy na terenie zakładów przetwórczych, aby jak najlepiej spełnić wymagania danego zastosowania. Efektem ich pracy są rozwiązania idealnie dostosowane do potrzeb klienta.

  Jeśli chodzi o pomiary tensometryczne, na naszej firmie można polegać. Wybierz partnera o szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.


  Skontaktuj sie z nami

  Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas:

  Schowek - Documenty (0)

  Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

  Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

  Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

  Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0
  •