Model CPT2500

Przetwornik ciśnienia USB

z przyłączem USB i oprogramowaniem

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługi kalibracji oraz przemysł usługowy
  • Zapewnienie jakości
  • Rejestrowanie i monitorowanie ciśnienia
  • Pomiar pików ciśnienia  

Specjalne właściwości

  • Interwał zapisu może być ustawiony w zakresie 1 ms ... 10 s
  • Zakresy pomiarowe od 0... 25 mbar do 0 ... 1000 bar
  • Dokładność: 0,2 %, opcjonalnie 0,1 % (zawiera certyfikat kalibracji)
  • Nie jest wymagane zewnętrzne zasilanie elektryczne
  • Oprogramowanie USBsoft2500 do konfiguracji oraz rejestrowania i analizy mierzonych wartości

 


Opis

Zastosowanie
Przetwornik ciśnienia USB CPT2500 może być podłączony za pomocą adaptera USB CPA2500 do komputera PC z portem USB. Do adaptera USB dostępne są przetworniki ciśnienia ze stali nierdzewnej o zakresach pomiarowych do 1000 bar. Adapter USB automatycznie wykrywa zakres pomiarowy aktualnie podłączonego przetwornika ciśnienia i zapewnia bardzo dokładny pomiar ciśnienia.

Funkcjonalność
Interwał rejestracji można ustawić w zakresie 1 ms ... 10 s. W przypadku interwału rejestracji ponad 5 ms, oprócz bieżącej mierzonej wartości zapisywane są następujące dane:
■ wartość średnia dla interwału rejestracji
■ wartości maksymalna i minimalna zarejestrowane podczas interwału.

Dzięki temu łatwo można zidentyfikować piki ciśnienia w czasie rejestracji. Możliwe jest również określenie warunków uruchomienia i zatrzymania zapisu.

W ten sposób można wykryć piki ciśnienia z rozdzielczością do 1 ms. Model CPT2500 nadaje się do zastosowań, w których w ograniczonym czasie wymagane jest przeprowadzenie zapisu i analizy danych procesów ciśnieniowych z wysoką rozdzielczością. Oprogramowanie

Oprogramowanie
USBsoft2500 dostarczane jest standardowo z adapterem USB. Za jego pomocą można dokonać wszelkich ustawień rejestracji procesu ciśnieniowego. Zarejestrowane zmierzone wartości mogą być wyświetlone w formie graficznej i poddane ocenie. Obok oprogramowania USBsoft2500 i USB ScanSoft dostępne jest oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL. Używając tego oprogramowania dane są automatycznie nanoszone na certyfikat kalibracji. WIKA-CAL oferuje więcej niż wsparcie procesu kalibracyjnego. Pozwala na zarządzanie kalibracją i danymi urządzenia z bazy danych SQL. Do transferu danych dostępny jest interfejs USB.

Przetwornik ciśnienia USB
  • Przetwornik ciśnienia USB
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.