Model CPH6300

Ręczny kalibrator ciśnienia

Wersja 1 lub 2 kanałowa

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługi kalibracji oraz sektor usług
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne
  • Kontrola jakości
  • Test szczelności

 


Specjalne właściwości

 • Solidny i wodoodporny cyfrowy kalibrator z wymienialnymi czujnikami ciśnienia (plug-and-play)
 • Zakresy pomiarowe od 0... 25 mbar do 0 ... 1000 bar
 • Typ ciśnienia: ciśnienie manometryczne dodatnie i ujemne, ciśnienie bezwzględne i różnicowe
 • Dokładność: 0,2 %, opcjonalnie 0,1 % (zawiera certyfikat kalibracji)
 • Oprogramowanie i kompletne walizki serwisowe (z pompami)


Opis

Szerokie możliwości zastosowania
Do ręcznego kalibratora ciśnienia CPH6300 dostępne są czujniki ciśnienia ze stali nierdzewnej w zakresie do 1000 bar. Solidna i wodoodporna konstrukcja czyni CPH6300 idealnym rozwiązaniem do zastosowania w niekorzystnych warunkach. Cyfrowy kalibrator automatycznie wykrywa zakres pomiarowy podłączonego czujnika ciśnienia i gwarantuje pomiar ciśnienia o wysokiej dokładności.

Funkcjonalność
Przyrządu CPH6300 można użyć zarówno do pomiaru ciśnienia manometrycznego, jak i bezwzględnego. Pomiar ciśnienia różnicowego jest możliwy w wersji dwukanałowej CPH6300-S2 i z dwoma czujnikami ciśnienia wzorcowego CPT6200. Dostępne jednostki ciśnienia: bar, mbar, psi, Pa, kPa, MPa, mmHg, inHg, mH2O oraz jedna jednostka definiowana przez użytkownika. Zintegrowany rejestrator danych oraz inne funkcje takie jak: Min, Max, zapamiętanie (Hold), tara (Tare), odłączanie (Power-off), wykrywanie wartości maksymalnej (do 1000 pomiarów/s), filtr wartości średniej itd. umożliwiają użytkowanie przyrządu CPH6300 w wielu różnych zastosowaniach. Inne zalety CPH6300 to duży, podświetlany ekran i długa żywotność baterii.

Oprogramowanie
Obok oprogramowania GSoft do oceny danych z rejestratora, wykorzystywanego do wyświetlania zapisanych danych w tabelach lub na wykresach, dostępne jest oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL. WIKA-CAL oferuje więcej niż wsparcie procesu kalibracyjnego. Pozwala na zarządzanie kalibracją i danymi urządzenia z bazy danych SQL. Transfer danych na miejscu za pomocą interfejsu USB.

Kompletne walizki testowe i serwisowe
Do konserwacji i zastosowania serwisowego dostępne są różne walizki serwisowe. Dostępna jest walizka serwisowa z lub bez pompy testowej, z akumulatorem, ładowarką, i adapterami itd..

Certyfikowana dokładność
Dokładność łańcucha pomiarowego dla każdego wzorcowego przetwornika ciśnienia jest potwierdzona fabrycznym certyfikatem kalibracji dołączonym do przyrządu. Na życzenie klienta dostarczamy także certyfikat kalibracji DKD/DAkkS.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.