Model CPP30

Pneumatyczna pompa testowa

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Proste wytwarzanie ciśnienia w laboratoriach, warsztatach lub w siedzibie klienta
  • Do testowania, regulacji i kalibracji wszystkich typów przyrządów do mierzenia ciśnienia
  • Wytwarzanie ciśnienia pneumatycznego od -950 mbar do +35 bar

Opis

  • Ergonomiczna obsługa
  • Dokładne ustawienie ciśnienia za pomocą dokładnego zaworu regulacyjnego
  • Wielkość kompaktowa
  • Mała masa


Opis

Zastosowanie

Pompy testowe są stosowane do wytwarzania ciśnienia podczas testowania, regulacji i kalibracji mechanicznych i elektronicznych przyrządów do mierzenia ciśnienia metodą porównania pomiarów. Testy ciśnienia można przeprowadzać w laboratoriach, warsztatach lub na miejscu przy punkcie pomiarowym.

Prosta obsługa

Gdy badany przyrząd i wzorcowy aparat pomiarowy o odpowiedniej dokładności są podłączone do pompy testowej po uruchomieniu pompy na oba przyrządy pomiarowe będzie działało takie samo ciśnienie. Kalibracja lub regulacja przyrządu podczas testu może być wykonywana przez porównanie dwóch zmierzonych wartości przy każdej wartości ciśnienia. Aby zapewnić dokładne wytworzenie punktów pomiarowych pompy testowe są wyposażone w bardzo dokładne zawory regulacyjne.

Łatwe przenoszenie

Pomimo bardzo małej wielkości niniejsza ręczna pompa testowa CPP30 umożliwia wytwarzanie ciśnienia w prosty i dokładny sposób do wysokości maksymalnie 35 bar. Wytwarzanie próżni maksymalnie do -950 mbar jest również możliwe po zmianie przełącznika. Osiągane maksymalne ciśnienie lub próżnia zależy od dołączonej testowej objętości. Niniejsza pompa jest wyposażona również w dokładny zawór regulacyjny, co umożliwia precyzyjne ustawienie ciśnienia. Przyrząd wzorcowy jest bezpośrednio zamocowany na górze pompy a przyrząd testowany jest podłączony poprzez rurkę podłączeniową (dł. 0,5 m) o przyłączu gwintowanym wew. G ¼", dołączonym do zestawu testowego.

Ręczna pompa testowa, model CPP30

Ręczna pompa testowa, model CPP30

  • Ręczna pompa testowa, model CPP30
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.