Modele CPH6200, CPT6200

Ręczny kalibrator ciśnienia

Wersja 1 lub 2 kanałowa

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy kalibracyjne/ serwis
  • Wydziały produkcyjne przyrządów i regulatorów
  • Zapewnienie jakości


Specjalne właściwości

  • Urządzenie cyfrowe z wymiennym przetwornikiem (Plug-and-Play)
  • Zakres pomiary 0 ... 25 mbar do 0 ... 1000 bar
  • Rodzaj ciśnienia: podciśnienie, nadciśnienie,ciśnienie absolutne i różnicowe
  • Dokładność: 0,2 %, opcjonalnie 0,1 % (zaw. certyfikat kalibracji)
  • Oprogramowanie i kompletna walizka serwisowa (wraz z pompą)

Opis

Zastosowanie
Do ręcznego kalibrator CPH6200 dostępne są przetworniki ciśnienia ze stali CrNi w zakresie pomiarowy do 1000 bar. Dlatego jest szczególnie odpowiedni jako urządzenie testowe w technologii przemysłowej, w przemyśle ruchomej hydrauliki itd. Urządzenie cyfrowe rozpoznaje automatycznie zakres podłączonego przetwornika i gwarantuje wysoką precyzje.

Funkcjonalność
Model CPH6200 stosuje się przy pomiarze nadciśnienia ciśnienia absolutnego. Przez zastosowanie wersji 2-kanałowej CPH6200-S2 z dwoma podłączonymi kontrolnymi przetwornikami model CPT6200 możliwy jest pomiar ciśnienia różnicowego. Dostępne są następujące jednostki ciśnienia: bar, mbar, psi, Pa, kPa, MPa, mmHg lub inHg. Zintegrowany rejestrator danych oraz inne funkcje takie jak, min., max., przytrzymać (hold), tara, korekta punktu zero, alarm, wyłączenie zasilania, wykrycie wartości skoków ciśnienia (1000 pomiarów), średnia wartość filtra itd. powoduje, że model CPH6200 może być użyty w wielu różnych zastosowaniach.

 

Oprogramowanie
Obok rejestratora danych- oprogramowania GSoft, które umożliwia wyświetlanie  zapisywanych danych w tabelach lub arkuszach dostępne jest oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL.  WIKA-CAL oferuje kalibracje przy pomocy PC i zarządzanie kalibracją, informacją o urządzeniu w bazie danych SQL.  Do transferu danych dostępne jest interfejs  RS-232 i USB.

Kompletne sprawdzenie i walizka serwisowa
Do konserwacji i zastosowania serwisowego dostępne są różne walizki serwisowe. Dostępna jest walizka serwisowa z lub bez pompy testowej, z akumulatorem, ładowarką, i adapterami itd.. 

Certyfikaty
Certyfikat kalibracji fabrycznej dla każdego przetwornika ciśnienia certyfikuje całkowite odchylenie łańcucha pomiarowego. Na życzenie może być wystawiony certyfikat kalibracji DKD-/DAkkS.

 

 

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.