Model CPH62I0

Ręczyny kalibrator ciśnienia (wersja ATEX)

Wersja 1 lub 2 kanałowa

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Firmy oferujące usługę kalibracji/przemysł usługowy
 • Wydziały produkcyjne przyrządów i regulatorów
 • Zapewnienie jakości

Specjalne właściwości

  • Przyrząd cyfrowy z zewnętrznym przetwornikiem (typ plug and play)
  • Zakresy ciśnień od 0 ... 100 mbar do 0 ...1000 bar
  • Certyfikowana dokładność 0.2 % opcjonalnie 0.1 % (z certyfikatem kalibracyjnym)
  • Samoistnie bezpieczna wersja EEx ib II C T4 (aprobata przeznaczenia: CPH6200-Ex)
  • Oprogramowanie i kompletne walizki serwisowe ( zaw. pompę)

Opis

Dziedziny zastosowań
Dla kalibratora ciśnienia CPH62I0 dostępne są przetworniki ciśnienia w zakresie do 1000 bar. Dzięki temu są odpowiednie do technologii procesowej, przemysłu chemicznego, rafineryjnego itd.. Przyrząd cyfrowy rozpoznaje automatycznie zakres podłączonego przetwornika ciśnienia i gwarantuje wysoką precyzję.

Funkcjonalność/ działanie
Przyrządu CPH62I0 można użyć zarówno do pomiaru ciśnienia względnego, jak i absolutnego. Pomiar ciśnienia różnicowego jest możliwy w wersji dwukanałowej CPH62I0-S2 i z dwoma czujnikami ciśnienia kontrolnego model CPT62I0. Dla tego modelu dostępne są jednostki ciśnienia: bar, mbar, psi, Pa, kPa, MPa, mmHg lub inHg.

Zintegrowany rejestrator danych oraz inne funkcje takie jak: Min, Max, zapamiętywanie (Hold), Tara, korekcja przesunięcja (Offset-correction), alarm, wyłączenie zasilania (Power-off, wykrywanie wartości maksymalnej(1000 pomiarów/s), filtr wartości średniej , itd., umożliwiają użytkowanie przyrządu CPH62I0 w wielu różnych zastosowaniach.

Oprogramowanie
Obok oprogramowania GSoft do oceny danych z rejestratora, wykorzystywanego do wyświetlania zapisanych danych w tabelach lub na wykresach, dostępne jest oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL. WIKA-CAL oferuje więcej niż wsparcie procesu kalibracyjnego. Pozwala na zarządzanie kalibracją i danymi urządzenia z bazy danych SQL. Transfer danych na miejscu za pomocą interfejsu RS -232 lub USB.

Kompletne walizki testowe i serwisowe
Do konserwacji i zastosowania serwisowego dostępne są różne walizki serwisowe. Dostępna jest walizka serwisowa z lub bez pompy testowej, z akumulatorem, ładowarką, i adapterami itd..

Certyfikowana dokładność
Dokładność łańcucha pomiarowego dla każdego wzorcowego przetwornika ciśnienia jest potwierdzona fabrycznym certyfikatem kalibracji dołączonym do przyrządu. Na życzenie klienta dostarczamy także certyfikat kalibracji DKD/DAkkS.

 

 

 

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.