Model CTM9100-150

Wielofunkcyjny kalibrator temperatury

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Testowanie i kalibracja wszelkiego typu przyrządów do pomiaru temperatury
  • Urządzenie wzorcowe dla laboratoriów dla celów kalibracji termometrów
  • Odpowiedni również do kalibracji na miejscu u klienta

Specjalne właściwości

  • Urządzenie wielofunkcyjne z czterema zestawami parametrów kontrolnych
  • Kalibracja z zewnętrznym wzorcem
  • Niewielka waga i budowa kompaktowa
  • Prosty w obsłudze

Opis

Wszechstronne zastosowanie
Szybkie i łatwe testowanie termometrów jest konieczne szczególnie, gdy dotyczy niezawodności funkcjonowania instalacji oraz maszyn. Przenośne kalibratory z rodziny CTx9100 są szczególnie przydatne do zadań kalibracji lokalnej, a przy tym przyjazne dla użytkownika. Przyrządy te, ze względu na kompaktową budowę i niewielki ciężar, mogą być przenoszone w każde miejsce, gdzie są konieczne.

Wykorzystanie kalibratora z suchym otworem pomiarowym lub kalibratora kąpielowego - mikro do kalibracji termometrów powierzchniowych lub bezkontaktowych nie jest właściwe i może doprowadzić do uzyskania błędnych wyników. W takich przypadkach należy użyć wielofunkcyjnego kalibratora temperatury CTM9100-150.

Wielofunkcyjny kalibrator temperatury (zakres od -20 do +150 °C (-4 ... +302 °F) posiada wszystkie standardowe funkcje, a dzięki specjalnym wkładom można go również użyć do kalibracji termometrów powierzchniowych lub jako ciało doskonale czarne. To cztery urządzenia w jednym!

Łatwa obsługa
Niniejszy wielofunkcyjny kalibrator temperatury łączy w sobie funkcjonalność czterech przyrządów. Prosta konstrukcja urządzenia pozwala na szybkie i łatwe przełączanie pomiędzy poszczególnymi funkcjami. Zmiana funkcji jest bardzo prosta - odbywa się za pomocą czterech przycisków i przełącznika w przedniej części przyrządu.

Dzięki różnym wkładom możliwe jest skalibrowanie praktycznie każdego termometru - zarówno termometrów mających kontakt z medium (termopar, platynowych, powierzchniowych) i bezkontaktowych (na podczerwień).

Temperaturę kalibracji można ustawić bardzo szybko za pomocą dwóch przycisków na sterowniku. Temperatury rzeczywiste i zadane są wyświetlane równocześnie na dużym, 4-cyfrowym ekranie LED o wysokim kontraście. W ten sposób zostają prawie całkowicie wyeliminowane błędy odczytu.

Wielofunkcyjny kalibrator temperatury
  • Wielofunkcyjny kalibrator temperatury
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.