Model CTD9100

Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Prosta kalibracja na miejscu u klienta
  • Generowanie zasilania elektrycznego
  • Budowa maszyn
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne

Specjalne właściwości

  • Różne zakresy temperatury
  • Pomiar niepewności od 0,15 K do 0,8 K
  • Budowa kompaktowa
  • Prosta obsługa

Opis

Różne zastosowania
Aktualnie proste i szybkie sprawdzenie termometrów stanowi konieczność szczególnie, gdy dotyczy niezawodności roboczej instalacji i maszyn. Przenośne kalibratory z rodziny CTD9100 są szczególnie przydatne do zadań kalibracji lokalnej. Są one nadzwyczaj łatwe w obsłudze dla użytkownika. Przyrządy te, ze względu  na kompaktową budowę i niewielki ciężar, mogą być przenoszone w każde miejsce, gdzie są konieczne. Nowa koncepcja sprzętowa łączy stabilne źródło ciepła z precyzyjnym pomiarem temperatury czujnikiem Pt100. W ten sposób kalibracja czujników temperatury może być skuteczniejsza. Regularne sprawdzanie  czujników temperatury pozwala na szybkie stwierdzenie usterek i skrócenie czasu wyłączenia z pracy (przestoju).

Łatwość użytkowania
Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym serii CTD9100 pracuje z blokami metalowymi o sterowanej  temperaturze oraz z wymienialnymi wkładkami. Temperatura kalibracji, regulowana jest za pomocą zaledwie dwóch przycisków na kontrolerze, bardzo szybko może być sprawdzona. Rzeczywiste i nastawione temperatury podgrzewanego bloku są równocześnie wyświetlane na dużym 4-cyfrowym ekranie LED o wysokim kontraście. W ten sposób zostają prawie całkowicie wyeliminowane  błędy odczytu. Do kalibratora mogą być wsunięte termometry o różnych średnicach dzięki wykorzystaniu wkładek o odpowiednim wywierconym otworze. Nowy projekt bloku z poprawioną jednolitością temperatury w dolnym zakresie kalibratora zapewnia mniejsze niezgodności pomiaru. Duża głębokość zanurzeniowa, 150 mm, wyraźnie zmniejsza błędy powodowane przez czujnik.

Kalibrator z suchym otworem pomiarowym, model CTD9100

Kalibrator z suchym otworem pomiarowym, model CTD9100

  • Kalibrator z suchym otworem pomiarowym, model CTD9100
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.