Model CTB9100

Kalibrator kąpielowy - mikro

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Kalibracja w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym
  • Kalibracja krótkich czujników temperatury na miejscu u klienta
  • Równoczesna kalibracja kilku czujników

Specjalne właściwości

  • Dwa zakresy: -35 ... +165 °C (-31 ... +329 °F) i 40 ... 225 °C (104 ... 437 °F); opcjonalnie 255 °C (491 °F)
  • Duży zbiornik Ø 60 x 150 mm (2,36 x 5,91 cala)
  • Krótki czas nastawy temperatury w zbiorniku
  • Płynna regulacja mieszadła

Opis

Zakres zastosowania 
Nowy mikro - kąpielowy kalibrator temperatury firmy WIKA jest idealnym uzupełnieniem kalibratorów temperatury serii CTD9100 i CTD9300.


W przypadku zastosowania kalibratorów z suchym otworem pomiarowym do sprawdzania termometrów o krótkich czujnikach dochodzi do zwiększenie niepewności pomiaru wynikające z błędu związanego z przewodzeniem.
Nawet przy zastosowaniu zewnętrznego termometru referencyjnego czujniki temperatury nie mogą mieć dowolnej długości. Gdy długość zanurzeniowa czujnika nie przekracza 70 mm ( 2,76 in) rekomendowane jest zastosowanie kalibratorów kąpielowych.

W przypadku gdy wymagana jest kalibracja kilku czujników jednocześnie, kąpielowe kalibratory temperatury oferują następującą zaletę: termometry o różnych średnicach rury mogą być kalibrowane razem bez wcześniejszego dopasowania odpowiednich tulei.


Szczególnie korzystne jest to przy kalibracji na miejscu u klienta, jeżeli jest duża liczba próbek testowych o różnych średnicach czujników lub nie są one znane.

Dla zakresu temperatury -35 ... +255 °C
Kąpielowy kalibrator temperatury mikro CTB9100 dostępny jest w dwóch wersjach:

  • CTB9100-165 dla -35 ... +165 °C
  • CTB9100-225 dla 40 ... 225 °C

Urządzenia te używane są zazwyczaj w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, w szczególności do kalibracji na miejscu u klienta.

Łatwa obsługa
Kąpielowy kalibrator temperatury mikro z serii CTB9100 posiada zbiornik z możliwością regulacji temperatury, którego powierzchnia użytkowa wynosi Ø 60 x 150 mm (2,36 x 5,91 cali). Maksymalna głębokość zanurzeniowa próbek testowych redukuje błędy wynikające z rozproszenia ciepła i niepewność pomiaru.

Temperatura kalibracji, regulowana jest za pomocą zaledwie dwóch przycisków na kontrolerze, bardzo szybko może być sprawdzona. Rzeczywiste i nastawione temperatury podgrzewanego bloku są równocześnie wyświetlane na dużym 4-cyfrowym wyświetlaczu LC o wysokim kontraście. W ten sposób zostają prawie całkowicie wyeliminowane błędy odczytu.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.