Model CTD9100-ZERO

Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Prosta kalibracja w termperaturze 0 °C (32 °F)
  • Hartowanie zimnej spoiny w termoelemencie
  • Stanowiska testowe i laboratoria kalibracji

Specjalne właściwości

  • Ekonomiczny
  • Mała waga i budowa kompaktowa
  • Prosty w obsłudze

Opis

Wszechstronne zastosowanie
Szybkie i łatwe testowanie termometrów jest konieczne szczególnie, gdy dotyczy niezawodności funkcjonowania instalacji oraz maszyn. Przenośne kalibratory z rodziny CTD9100 są szczególnie przydatne do zadań kalibracji lokalnej. Przyrządy te, ze względu na kompaktową budowę i niewielki ciężar, mogą być przenoszone w każde miejsce, gdzie są konieczne.

Specjalne aplikacje
Regularna kontrola czujników temperatury pozwala na skrócenie czasu przestoju lini produkcyjnej. Kalibrator z suchym otoworem pomiarowym służy nie tylko do kalibracji, ale również do hartowania. Kalibrator w prosty sposób wytwarza stabilną temperaturę testową przez co jest łatwiejsze testowanie termoelementów. Urządzenie jest zabezpieczone przed zamrożeniem i uszkodzeniem w trakcie transportu.

Kalibrator punktu zamarzania nie tylko może wytworzyć punkt zero w °C, ale może także, w wyniku aktywnego chłodzenia, wytworzyć więcej temperatur testowych.

Właściwości
Nowa koncepcja sprzętowa łączy stabilne źródło ciepła z precyzyjnym pomiarem temperatury czujnikiem Pt100, co umożliwia skuteczną kalibrację przemysłowych czujników temperatury. Ze względu na konstrukcję i sterowanie można osiągnąć równomierną dystrybucję temperatury w bloku. Z tego powodu temperatura może być uznana za jednolitą, a nie jako dystrybucję w jednym z siedmiu otworów testowych. Jednolita dystrybucja temperatury zmniejsza wpływ niepewności pomiarowej.

Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym
  • Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.