Model CPC4000

Przemysłowy kontroler ciśnienia

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Przemysł gazowy i olejowy
 • Przemysł (laboratoria, pracownie i produkcja)
 • Producenci przetworników i urządzeń do pomiaru ciśnienia
 • Usługi kalibracyjne, serwis

Specjalne właściwości

  • Zakres ciśnienia: -1 ... 210 bar (-15 ... 3 045 psi)
  •  Prędkość regulacji 10 s
  •  Kontrola stabilności 0,005 % pełnego zakres
  • Dokładność do 0,02% IS (IntelliScale)
  • Precyzja do 0,008 % FS

Opis

Konstrukcja
Przemysłowy kontroler ciśnienia CPC4000 oferuje szeroki zakres ciśnienia od -1 ... 210 barów (-15 ... 3 045 psi). Dostępny jest jako przyrząd stacjonarny lub w wersji montowanej w 19-calowym regale. Można dodać do dwóch czujników odniesienia oraz opcjonalny czujnik do wskazywania ciśnienia atmosferycznego lub emulacji ciśnienia manometrycznego lub bezwzględnego.

Zastosowanie
Ten kontroler zapewnia dokładność do 0,02 % IS-50 i charakteryzuje się dużą stabilnością regulacji, jest odpowiedni przede wszystkim do zastosowania jako narzędzie produkcyjne do przetworników, narzędzie do kalibracji i konserwacji przyrządów do pomiaru ciśnienia lub wzorzec fabryczny/roboczy do kalibracji wszelkiego typu przyrządów pomiarowych ciśnienia.
Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu do zapobiegania zanieczyszczeniom, jak filtr koalescencyjny i zawór zaporowo-upustowy, kontroler CPC4000 jest idealnym rozwiązaniem dla rafinerii ropy naftowej i gazu.

Funkcjonalność
Duży dotykowy ekran w połączeniu z prostym intuicyjnym menu gwarantują komfortową obsługę kontrolera ciśnienia. Dostępna jest duża liczba języków, w których może być wyświetlane menu, co dodatkowo ułatwia obsługę. W przyrządzie można zamontować do dwóch wewnętrznych czujników ciśnienia, a zakresy dla każdego czujnika ciśnienia wzorcowego są ustalane przez klienta w ramach dopuszczalnego zakresu.

W zależności od zastosowania, operator może wybrać jedną z trzech metod wprowadzania nastaw:

 • Bezpośrednie wprowadzanie wartości ciśnienia (nastawy) za pomocą klawiatury dotykowej.
 •   Zdefiniowanie etapów uzyskania żądanej wartości ciśnienia przez określenie stałych przyrostów ciśnienia lub wartości procentowej zakresu.
 •   Sekwencje testowe programowane przez użytkownika.

Oprogramowanie
Oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL umożliwia wygodną kalibrację przyrządów do pomiaru ciśnienia i sporządzanie certyfikatów badań. Dodatkowo, istnieje możliwość zdalnego sterowania przyrządem za pomocą komend wysyłanych szeregowo, dostępne są standardy Mensor, SCPI i inne opcjonalne zestawy komend.

Kompletne systemy do testowania i kalibracji
Na zamówienie mogą zostać dostarczone kompletne przenośne lub stacjonarne systemy testowe Na zamówienie mogą zostać dostarczone kompletne przenośne lub stacjonarne systemy testowe. Komunikacja z innymi przyrządami może się odbywać za pośrednictwem interfejsu Ethernet, IEEE-488.2, RS-232 lub USB, tak więc przyrząd łatwo zintegrować się w istniejący system.

.

Mensor
Przemysłowy kontroler ciśnienia
 • Przemysłowy kontroler ciśnieniaCPC4000 Industrial Pressure Controller
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.