Model CPC6050

Kontroler ciśnienia

Modułowy

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Przemysł medyczny i lotniczy
 • Przemysł (laboratoria, warsztaty, produkcja)
 • Producenci przetworników i manometrów
 • Serwis kalibracyjny i usługowy
 • Laboratoria badawcze i rozwojowe

Specjalne właściwości

 • Zakres ciśnienia: -1 ... 210 bar (-15 ... 3.045 psi)
 • Prędkość regulacji 15 s
 • Stabilność regulacji t < 0,003 % FS (z reguły 0,001 % FS)
 • Dokładność do 0,01 % IS (IntelliScale)
 • Precyzja 0,004 % FS

Opis

Konstrukcja
Konfigurowalny, modułowy kontroler ciśnienia CPC6050 zapewnia maksymalną elastyczność w celu jak najlepszego spełnienia wymagań klienta. Kontroler ciśnienia może posiadać do dwóch niezależnych, jednocześnie działających kanałów regulacji ciśnienia. Każdy kanał może być wyposażony w maks. dwa czujniki. W przyrządzie może być również wmontowany opcjonalny wzorzec barometryczny pozwalający na emulację ciśnienia manometrycznego lub bezwzględnego. Przyrząd ten może być wykonany w wersji stacjonarnej lub do montażu w regale 19''.

Zastosowanie
Opisywany kontroler ciśnienia znajduje wiele zastosowań w laboratoriach kalibracyjnych i zakładach produkcyjnych ze względu na jego zakres ciśnienia wynoszący od -1 do 210 bar (od -15 do 3045 psi) oraz dokładność do 0,01% IS-50. Dzięki zdolności do regulacji do bardzo niskich ciśnień (do 25 mbar/10'' H20) przy zachowaniu wysokiej stabilności jest to idealne rozwiązanie do kalibracji i weryfikacji w przemyśle medycznym i lotniczym. Jednoczesna kalibracja z użyciem obu kanałów, łatwo wymienialne czujniki ciśnienia oraz intuicyjny graficzny interfejs użytkownika sprawiają, że regulator ciśnienia CPC6050 jest przyrządem nieskomplikowanym w użyciu i konserwacji.

Funkcjonalność
Ekran dotykowy i intuicyjny interfejs użytkownika zapewniają maksymalną prostotę obsługi. Dostępna jest duża liczba języków, w których może być wyświetlane menu, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność. Nastawę ciśnienia można wprowadzić na ekranie dotykowym lub przesłać ją przez interfejs bezprzewodowy; ciśnienie może też być zmieniane stopniowo w zaprogramowanych odstępach za pomocą przycisków SKOK. Ponadto, za pomocą menu przyrządu użytkownik może łatwo tworzyć skomplikowane programy testowe. W zależności od zastosowania, ustawiony może być tryb wysokiej precyzji, wysokiej prędkości lub inny, zdefiniowany przez użytkownika.

Oprogramowanie
Oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL umożliwia wygodną kalibrację przyrządów do pomiaru ciśnienia i sporządzanie certyfikatów badań. Dodatkowo, istnieje możliwość zdalnego kontrolerem ciśnienia za pomocą komend wysyłanych szeregowo, dostępne są standardy Mensor, SCPI i inne opcjonalne zestawy komend.

Mensor
Kontroler ciśnienia, model CPC6050

CPC6050 Introduction

 • Kontroler ciśnienia, model CPC6050CPC6050 Modular Pressure Controller
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.