Model CPC7000

Wysokociśnieniowy kontroler ciśnienia

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Służba zdrowia i przemysł lotniczy
  • Przemysł (laboratoria, warsztaty i produkcja)
  • Produkcja przetworników oraz manometrów
  • Firmy oferujące usługi kalibracji i sektor usług
  • Laboratoria badawczo-rozwojowe


Specjalne właściwości

 • Zakresy ciśnień: 0 ... 700 barów (0 ... 10 000 psi)
 • Prędkość regulacji 30 s
 • Stabilność regulacji 0,008 % zakresu
 • Dokładność do 0,01% IS (IntelliScale)


Opis

Model
Dzięki swojej klasie dokładności, pneumatyczny regulator wysokiego ciśnienia CPC7000 jest uniwersalnym rozwiązaniem kalibracyjnym. Charakteryzuje się wysoką wydajnością sterowania, a to dzięki specjalistycznej technologii zaworów, oraz zastosowaniu czujnika ciśnienia o wysokiej dokładności jako urządzenia pomiarowego.To wszystko składa się na przyrząd spełniający normy fabryczne i robocze, nadający się do testowania i kalibracji dowolnego przyrządu pomiarowego ciśnienia.

Konstrukcja
CPC7000 jest dostępny jako przyrząd stacjonarny lub w wersji montowanej w 19-calowym regale. Czujniki można wymieniać od przodu - wyjmowanie całego zespołu regulatora np. z zestawu do kalibracji nie jest konieczne (plug-and-play).

Funkcjonalność
Ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem użytkownika zapewnia łatwość użytkowania. Dostępna jest duża liczba języków, w których może być wyświetlane menu, co dodatkowo ułatwia obsługę. Nastawę ciśnienia można wprowadzić na ekranie dotykowym lub przesłać ją przez interfejs bezprzewodowy; ciśnienie może też być zmieniane stopniowo w zaprogramowanych odstępach za pomocą przycisków STEP.

Ponadto, za pomocą menu przyrządu użytkownik może łatwo tworzyć skomplikowane programy testowe. W zależności od zastosowania, prędkość regulacji można ustawić na dowolną, zdefiniowaną przez użytkownika wartość.

Oprogramowanie
Oprogramowanie kalibracyjne WIKA-CAL umożliwia wygodną kalibrację przyrządów do pomiaru ciśnienia i sporządzanie certyfikatów badań. Dodatkowo, istnieje możliwość zdalnego sterowania przyrządem za pomocą komend wysyłanych szeregowo, dostępne są standardy Mensor, SCPI i inne opcjonalne zestawy komend.

Kompletne systemy do testowania i kalibracji
Na zamówienie mogą zostać dostarczone kompletne przenośne lub stacjonarne systemy testowe. Komunikacja z innymi przyrządami może się odbywać za pośrednictwem interfejsu Ethernet, IEEE-488.2, RS-232 lub USB, tak więc przyrząd łatwo zintegrować się w istniejący system.

Mensor
Wysokociśnieniowy kontroler ciśnienia
 • Wysokociśnieniowy kontroler ciśnienia
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.