Model F1135

Hydrauliczny przetwornik sił ściskających

Wersja kompaktowa do 480 kN

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Produkcja sprzętu
 • Budowa przyrządów i osprzętu
 • Budowa maszyn specjalistycznych
 • Systemy pomiarowe i kontrolne


Specjalne właściwości

  • Zakresy pomiarowe od 0 ... 2 kN do 0 ... 480 kN
  • Względny błąd liniowości ±1,0 .... 1,6 % z manometrem analogowym, ±0,5 % z manometrem cyfrowym lub czujnikiem ciśnienia1)
  • Skok tłoka ≤ 0,5 mm
  • Pracuje bez napięcia zasilającego
  • 5-letnia gwarancja szczelności2)


Opis

Kompaktowy hydrauliczny przetwornik siły ściskającej model F1135 jest dostępny z wielkością nominalną NS 80. Umożliwia pomiar sił znamionowych od 2 do 480 kN. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji mechanicznej, hydrauliczne przetworniki siły ściskającej są idealnie dostosowane do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Hydrauliczny pomiar siły znajduje zastosowanie przy produkcji urządzeń, budowie narzędzi i maszyn specjalnego przeznaczenia, a także w systemach pomiarowych i kontrolnych.

Hydrauliczne przetworniki siły działają w ten sposób, że siła działająca na tłok jest przekształcana w ciśnienie hydrauliczne - proporcjonalnie do powierzchni tłoka.

Zmierzona wartość wyświetlana jest na podłączonym przyrządzie pomiarowym, który może być analogowy lub cyfrowy. Skala podłączonego manometru może mieć zdefiniowane różne jednostki, np. N, kN, kg, a nawet t.

Gwarancja szczelności
Gwarancja na szczelność rzeczonego hydraulicznego przetwornika siły została przedłużona do 5 lat2). Przetwornik siły, który zaczynie przeciekać w tym okresie, zostanie naprawiony bezpłatnie.

1) Dla sił znamionowych poniżej 500 N, względny błąd liniowości wynosi ±1,6 % Fnom dla wszystkich podłączonych przyrządów pomiarowych.
2) Użycie urządzenia do pomiaru siły zgodnie z przeznaczeniem jest warunkiem wstępnym przedłużenia gwarancji na okres 5 lat

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.