Model F1101

Hydrauliczny przetwornik siły ściskającej

Przyrząd do badania siły zamykającej do 36 kN

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Produkcja urządzeń
  • Konstrukcja osadzarek i uchwytów
  • Budowa maszyn specjalnego przeznaczenia
  • Przyrządy pomiarowe i kontrolne

Specjalne właściwości

  • Zakresy pomiarowe od 0 ... 100 N do 0 ... 36 kN
  • Błąd liniowości względnej ±1.0 ... 1.6 % Fnom z manometrem analogowym, ±0.5 % Fnom z manometrem cyfrowym lub czujnikiem ciśnienia 1)
  • Skok tłoka ≤ 0.5 mm
  • Pracuje bez napięcia zasilającego
  • 5-letnia gwarancja szczelności 2)

Opis

Hydrauliczny przetwornik siły model F1101 stosowany jest w miejscach z niewielką przestrzenią montażową, gdzie z łatwością wychwytuje i wyświetla działające siły. Dzięki bardzo małym wymiarom może być zamontowany nawet w zastosowaniach o ograniczonej przestrzeni montażowej.

Przetwornik hydrauliczny nadaje się szczególnie do pomiaru sił ściskających wywieranych podczas zamykania drzwi automatycznych i bram lub podobnych konstrukcji. Hydrauliczny pomiar siły stanowi prostą metodę wychwycenia i wyświetlania sił występujących w różnych zastosowaniach.

Pomiar siły wykonywany jest zgodnie z zasadą hydrauliczną: Ssła działająca na tłok prowadzi do wzrostu ciśnienia, które można zwizualizować na wyświetlaczu podłączonego przyrządu. Skala wyświetlacza przyrządu może mieć zdefiniowane różne jednostki, np. N, kN, kg, t.

Gwarancja szczelności
Gwarancja szczelności niniejszego hydraulicznego przetwornika siły została przedłużona do 5 lat 2). Przetwornik siły, które zacznie przeciekać w tym okresie, zostanie naprawiony bezpłatnie.

1) Dla siły nominalnej poniżej 500 N, błąd liniowości względnej wynosi  ±1.6 % Fnom dla wszystkich połączonych przyrządów pomiarowych.
2) Użycie urządzenia do pomiaru siły zgodnie z przeznaczeniem jest warunkiem wstępnym do przedłużenia gwarancji na okres 5 lat.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.