Model DMS-FP

System monitoringu membrany

Do sterylnych procesów technologicznych

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Pomiar ciśnienia zgodnie z normami higienicznymi  w przemyśle farmaceutycznym i aseptycznym przetwórstwie spożywczym
  • Monitoring ciśnienia w rurociągu, kadziach fermentacyjnych, bioreaktorach i zbiornikach, jak również przygotowaniu i transporcie wysokowartościowych krytycznych mediów 
  • Odpowiedni do produkcji aktywnych substancji farmaceutycznych API
  • Do gazów, pary, cieczy, past, mediów krystalicznych i sypkich

Specjalne właściwości

  • System podwójnej membrany do bezpiecznej seperacji otoczenia i procesu
  • Przyłącze zaciskowe do szybkiego czyszczenia i wymiany uszczelki  
  • Odpowiedni do procesów SIP i CIP


Opis

To połączenie separatora membranowego, manometru oraz przyrządu monitorującego doskonale nadaje się do pracy w nawet najcięższych warunkach pomiarowych o najwyższych wymaganiach higienicznych. System jest odporny wysokie temperatury par występujące w procesach SIP i zapewnia bezpieczne połączenie pomiędzy medium, a separatorem membranowym. Opatentowany system monitorowania membrany został specjalne opracowany do procesów w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym, które charakteryzują się wysokimi wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa.

Dzięki systemowi monitorowania membrany eliminowane jest ryzyko jej niewykrytego uszkodzenia - jest to sygnalizowane natychmiast przez przyrząd monitorujący. Oprócz tego, sygnał elektryczny może być przekazywany do układu sterowania.

Nawet, jeżeli membrana ulegnie uszkodzeniu, w manometrze znajduje się dodatkowa membrana zapewniająca skuteczną separację środowiska otoczenia i procesu.

Standardowo, separator membranowy jest przymocowanydo przyrządu pomiarowego bezpośrednio. Wewnątrz układu znajduje się płyn dobrany do konkretnego zastosowania, który umożliwia hydrauliczne przenoszenie ciśnienia na manometr.

Separatory membranowe z przyłączem zaciskowym zostały opracowane specjalnie do zastosowania w procesach wymagających sterylności i są włączane do procesu za pomocą zacisków. Zapewnia to higieniczną integrację systemu monitorowania membrany.

Produkt WIKA model DMS-FP jest chroniony patentem DE 19949831 i jest przedmiotem kilku oczekujących patentów, np.US 2018180505, DE 102016015447, CN 108240885.
System membranowy DMS-FP z przetwornikiem do procesu IPT-20

WIKA diaphragm monitoring system

  • System membranowy DMS-FP z przetwornikiem do procesu IPT-20System membranowy DMS-FP z  przetwornikiem procesowym UPT-20WIKA diaphragm monitoring system
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.