Model TR21-B

Miniaturowy termometr rezystancyjny

Do sterylnych procesów technologicznych, do wspawania orbitalnego

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Sterylne procesy technologiczne
  • Przemysł spożywczy
  • Przemysł farmaceutyczny, produkcja składników aktywnych

Specjalne właściwości

  • Kalibracja sensor bez konieczności przerywania procesu
  • Łatwe i szybkie podłączenie za pomocą wtyczki M12 x1
  • Z bezpośrednim sygnałem wyjściowym (Pt100/ Pt1000 3 lub 4 przewodowym) lub ze zintegrowanym przetwornikiem z sygnałem wyjściowym 4 ... 20 mA, indywidualnie programowalny za pomocą PC i konfiguracja WIKAsoft-TT
  • Materiał części zwilżanych stal CrNi 1.4435
  • Funkcja samoodpływowa i bez martwych przestrzeni, materiały i jakość powierzchni zgodna ze standardem i wykonaniem higienicznym

Opis

Czujnik rezystancyjny model TR21-B stosowany jest do pomiaru temperatury mediów ciekłych i gazowych w sterylnych procesach technologicznych w zakresie -30 +150 °C (-22 ... +302 °F). Do zastosowania w strefach zagrożonych wybuchem dostępna jest wersja iskrobezpieczna.

W celu integracji z procesem produkcyjnym opatentowana osłona termometryczna model TW61 (prawa patentowe i autorskie zgłoszone pod numerami DE 102010037994 i US 12 897.080) jest bezpośrednio przyspawana do rurociągu.

Końce przyłączy są gładkie i przygotowane do wspawania w rurociąg. Przyłącza procesowe spełniają surowe wymagania w zakresie doboru materiałów i wykonania higienicznych punktów pomiarowych. Wszystkie części elektryczne są zabezpieczone przed wilgocią (IP67 lub IP69K).

Czujnik rezystancyjny dostępny jest w wersji z bezpośrednim wyjściem sygnału lub ze zintegrowanym przetwornikiem, który może być konfigurowany za pomocą oprogamowania WIKAsoft -TT poprzez PC. Zakres pomiarowy, tłumienie, sygnalizacja błędu jest ustawiona wg NAMUR NE43 i numeru tag.

Wyjmowany sensor ułatwia kalibrację lub konserwację bez konieczności przerywania procesu. Redukuje to ryzyko zagrożenia higienicznego i skraca czasy przestoju maszyny.

Sprężyna wbudowana w nakrętkę gwarantuje kontakt między końcówką sensora a dolną częścią osłony termometrycznej, zapewniając krótki czas reagowania i wysoką precyzję pomiaru.

Długość zanurzeniowa, przyłącze procesowe, sensor i sposób przełączania mogą być dobrane indywidualnie do specyficznych zastosowań. Przyłącze elektryczne odbywa się za pomocą okrągłej wtyczki M12 x 1.

Do aplikacji, w których wymagana jest sterylizacja urządzeń w autoklawach, dostępna jest wersja urządzenia ze specjalnym zakresem temperatury.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.