Firma

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Odporność tkwi w szczegółach

Jakość jest podstawowym elementem sukcesu każdej firmy. Utrzymanie tego na stałe jest złożonym i trudnym zadaniem. Dlatego wszystkie procesy biznesowe muszą być ukierunkowane na - oszczędność, ze względu na koszty, a jednocześnie, na wyjątkową wydajność i elastyczność. Technologia pomiarowa WIKA zapewnia, że wydajność procesów wykorzystywana jest optymalnie. Gwarantuje to zgodność wszystkich parametrów, dokładną kontrolę poszczególnych procesów, limity zużycia i wytrzymanie dowolnego ciśnienia.

Wiemy co jest ważne w działalności naszych klientów. Dlatego nie pozwalamy na kompromisy w zakresie jakości. Dla każdego składnika, dla każdej funkcji, przeprowadzamy ścisłe badania - wszystkie niechciane ewentualności są wykluczane od samego początku. Do tego procesu włączamy również dostawców. Inwestujemy w najbardziej nowoczesne metody produkcji i mechanizmy kontroli. Nasza technologia pomiarowa łączy pożądaną precyzję z możliwie największą trwałością. Klienci mogą na tym polegać. Aby zredukować usterki w ich procesach, dalej optymalizujemy poziom i częstotliwość konserwacji przyrządów.

Nasz wyjątkowo zróżnicowany program produkcyjny oferuje wysoką jakość, nowatorskie rozwiązania. Dla bardziej zaawansowanych wyzwań, możemy rozwinąć indywidualne aplikacje dla naszych klientów, które są dokładnie dostosowane do specyficznych wymagań procesu. 

Jakość WIKA jest  kompleksowa i przejrzysta w skali międzynarodowej. W procesie matrycowym możemy poświadczyć, że jakość i zarządzanie środowiskowe naszych oddziałów i firm stowarzyszonych, są zgodne z ustanowionymi standardami ISO. Nasze standardy jakości są satysfakcjonujące nie tylko dla firm biznesowych - instytucje ustanawiające standardy w kilku krajach także polegają na naszej technologii pomiaru i naszym know-how.

Broszura

Broszura wizerunkowa

WIKA tkwi w szczegółach