Firma

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Wydajność tkwi w szczegółach

Dla firmy WIKA, wydajność oznacza przede wszystkim wydajność dla klientów WIKA. Wysokiej jakości produkty, które zapewniają precyzyjne działanie - nie należy oczekiwać od nas mniej!

Oferujemy funkcjonalność: standardowe rozwiązania, tam gdzie standard jest potrzebny, i dostosowane do indywidualnych wymagań, tam gdzie szczególne wyzwania wymagają specyficznych rozwiązań. Doświadczenie, know-how i światowa sieć WIKA, gwarantują zoptymalizowaną technologię pomiaru - od ekspertów, dla ekspertów.

Badania i rozwój w firmie WIKA zapewniają, że produkty są nowatorskie i zawsze udoskonalane - w kategoriach klienta. Szerokość i duża różnorodność w naszym ciągle rozszerzanym asortymencie, oferują zawsze coraz bardziej wydajne aplikacje. W trakcie procesu miniaturyzacji, umożliwiają coraz bardziej kompaktowe rozwiązania. Różnorodność możliwości zapewniania jest szczególnie dzięki silnej wiedzy naszych pracowników.

Optymalizacja procesów WIKA rozpoczyna się zarówno uwzględnieniem jakości, jak również opłacalnymi zakupami. Procesy produkcyjne w fabryce przebiegają efektywnie i niemalże bezawaryjnie, dzięki kontroli procesów, narzędziom Kaizen i Lean-Sigma. System kontroli jakosci oznacza możliwie najniższe odchylenia w jakości, a przez to dokładność i maksymalną wydajność produktów. Dostawy do naszych klientów są zawsze na czas i zgodne z ich normami.

zdj.: ©Herrenknecht AG

Broszura

Broszura wizerunkowa

WIKA tkwi w szczegółach