Firma

Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Solidność tkwi w szczegółach

Niezawodność WIKA oparta jest na świadomości naszej odpowiedzialności wobec naszych klientów. Hasło "Part of your business" traktujemy bardzo poważnie - nasi klienci mogą mieć pewność, że przyrządy WIKA, które montowane są w ich fabrykach na całym świecie, zawsze będą działać niezawodnie i dokładnie. Tak więc mogą oni skupić się na ich własnych celach i realizować je bez przeszkód.

Oferujemy naszym klientom najlepszą jakość, zapewnianą przez ciągłą kontrolę jakości, i takie same wysokie wymagania nakładamy na naszych dostawców. Tylko z doskonałych produktów wyjściowych i pośrednich, możemy dostarczać konsekwentnie dobre produkty. Wiele naszych przyrządów i systemów cechuje się nadmiarowością, oznaczającą powtarzalne występowanie porównywalnych funkcji, co zabezpiecza pomiar i kontrolę procesów w sytuacji awaryjnej. Szczególnie w przypadku elektrowni i produkcji energii, staje się jasne co powinno być priorytetem bezpieczeństwa - z WIKA, nasi klienci i partnerzy mają zapewnioną kompetencję w połączeniu z silnym poczuciem odpowiedzialności za ludzi i środowisko.

Dostawa na czas jest kolejnym składnikiem dobrej relacji biznesowej. Aby zapewnić dostawy na czas i solidność, WIKA nie oszczędza ani na dodatkowych wydatkach, ani dodatkowym czasie. Certyfikowany, bezpieczny łańcuch dostaw zapewnia, że zawsze wiemy gdzie są nasze produkty będące w drodze do klienta i  że dotrą one w określonych warunkach i w określonym czasie.

W zakresie niezawodności, nie pozostawiamy nic przypadkowi i opieramy się na kompetencji naszych pracowników. Jako średniej wielkości rodzinny biznes, inwestujemy w wszechstronne szkolenia i rozwój. Wieloletni pracownicy i lojalność klientów idą w parze, i są dla nas ważniejsze niż szybki zysk. W końcu, nasza "Inwestycja w solidność" opłaca się podwójnie.

zdj.: ©The Linde Group

Broszura

Broszura wizerunkowa

WIKA tkwi w szczegółach